Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Meghíztam mint egy büdös...

Meghíztam mint egy büdös disznó, mèg a szagok is büdös amikor izzadok, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bár számomra nem büdös, de mások számára elég büdös az izzadságom.

30kg híztam 1 év alatt!

SEGÍTSÉG!


Mozgás nélkül hogy tudnék lefogyni?


2021. dec. 6. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Szüntesd meg az okot ami okozta a 30 kg pluszt
2021. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mert egyszerűen olyan éhes vagyok, hogy nem tudom megállni.. :(
2021. dec. 6. 21:25
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért van mert hozzászoktattad magad a kalória többlethez, és most a tested a sokat akarja, de az nem jó! Számold ki a magasságodhoz mennyi a megfelelő súly (vagy vedd figyelembe az elhizásod előtti súlyod) és ehhez megtudod nézni mennyi kalória kell. Ha annyit fogyasztasz egy nap akkor idővel le fogsz menni a régi súlyodra. Tudom, mind tudjuk akik ezen átmentünk hogy rossz érzés kicsit is éhesnek lenni, de el fog múlni! Te hagytad hogy eldurvuljon a helyzet, most hajrá és hozd rendbe.
2021. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

"Bár számomra nem büdös, de mások számára elég büdös az izzadságom."

Kérdező... -.- Attól hogy meghíztál, nem ad okot arra, hogy ne fürödj. Szóval irány a fürdőszoba.

2021. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem akarsz mozogni, és nem akarsz kevesebbet enni. Így sajnos sehogy, a fogyáshoz ez a két dolog kell, meg az akaraterő.
2021. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

a fogyás 80%ban az étrend

ha meg nem tudod megállnih ogy ne egyél mindenfélét és sokat akkor meg nem fogsz lefogyni


a kérdésedre vizsont a válasz, hogy megfelelő kiegyensúlyozott étkezéssel, kisebb adagokkal és legjobb ha mellette mozgás is van


amí] csak krédéseket irogastz ki miközben chipset, kóát, hambit eszel, hiába. ugyanez ha 3 kg csirkét 4 kiló rizzsel. a fogyás elméletben egyszerű. deficit kell

2021. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van mindegyikőtöknek!

Fürödni szoktam amúgy, de a Németek is 2 naponta fürdenek.


Amúgy ha kevesebbet eszek akkor az elég? Nem kell mozogjak?

Nem fog lógni a bőr?

2021. dec. 6. 21:37
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos, drasztikus és hirtelen fogyás esetében lógni fog a bőröd, de HA ez megtörténik, akkor nincs mese, irány a kórház, ahol felvarrják/levágják a felesleget.
2021. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokan fogynak úgy hogy semmit nem mozognak. ha olyan térenden vagy hogy folyamatosan hízol, akkor ha kevesebbet eszel, akkor kb tartani fogod a súlyod. azt a mennyiséget kéne megtalálni amin fogysz (pl kalóriaszámlálással). és igen, a kalóriadeficitönmagában elég a fogyáshoz

én eddig 27 kgt fogytam és nem lóg a bőröm, de striás vagyok sok ehylen. ez nagyrészt adottság függvénye is. kb 40 kilótól szokott lógni a bőr. a sport azét is előnyös, mert a zsír helyére épíed az izmot és í]y kevésbé lóg, meg nem csak laposabb leszel, hanem formásabb si, tehát kinézetre is jobb


de mondom, a fogyáshoz elég ha (megfelelően) kevesebbet eszel

2021. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A szöveged megfogalmazásából kiindulva először egy terapeutát keress fel. (Amúgy egyáltalán ne vedd sértésnek,segítő szándékkal írtam)
2021. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!