Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Super burner úgy ks kifejti...

Super burner úgy ks kifejti hatását, ha este már nem edzek, de beveszem.utsó étkezés után?

Figyelt kérdés

6kor eszek utóljára elég kis adagot, de ugye nappal aktívabb vagyok,többet mozgok, viszont írja a javaslat, hogy este is 2 szem, de én este nem edzek már, mikor munkanap van.

Diétám ês a sport rendben van nagyon is mellette petsze, csak ennek kiegészítésére haszmálom, hátha felgyorsítja kicsit a folyamatot. Alapból kicsit nehezebben vesztek súlyt.


2022. jan. 5. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy, hatása úgy sincs. A lényeg, hogy mit és mennyit eszel. Az pedig, hogy este 6 után nem eszel már 10 éve is elavult szabály volt.
2022. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt. Gondolom nem tapasztaltál még semmit se.
2022. jan. 5. 13:03
 3/10 anonim válasza:
32%

1-es arra gondolt, hogy akármilyen "csodaszert" megehetsz, megihatsz, önmagában nem fogsz fogyni tőle, mert a fogyáshoz egyszerű fizika kell, semmi több.


Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit a szervezeted működése igényel, akkor fogyni fogsz. Ha többet, akkor hízni. Ez ilyen egyszerű.


Javaslom, hogy számold ki a kalóriaszükségletedet, majd nézz át néhány kalóriatáblázatot, hogy milyen ételeknek milyen a kalóriaértékük. Boltokban a csomagolásokon szintén el tudod olvasni, hogy adott termékből 100 grammban mennyi kalória van és az alapján már ki is tudod matekozni, hogy mennyit érdemes enned belőle.


A kalóriaszámolás egy MŰKÖDŐ út. Ha ettől nem fogsz fogyni, akkor valamit elbaxtál időközben.

2022. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokra megyek ezekkel a sablon szövegekkel, amik nem a kérdésre válaszolnak.
2022. jan. 8. 14:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is csodaszerneknvan kezelve idiotak
2022. jan. 8. 14:45
 6/10 anonim válasza:

"sablon szöveg"


Azért, mert 20-ból 18 ember ezt mondja neked az lehet azért van, mert ez az igazság.


Aki itt idióta, az csak te lehetsz. Én ilyen szutykok nélkül is le tudtam fogyni. Akaraterő, mozgás, meg józan ész, ennyi kellett.


De Te csak tömd másnak a zsebét a szuper börnereddel.

2022. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os te ostoba vagy.
2022. jan. 9. 10:45
 8/10 A kérdező kommentje:
értőolvasás 1es
2022. jan. 9. 10:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor én pontosabban válaszolok: igen, úgy is kifejti a hatását (ami elhanyagolható). Ha nem edzel, 0%ot segít a burner a diétában. Ha edzel, kabé 2%-kal több zsírt vesztesz.
2022. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na köszönöm, ez már hasznosabb válasz volt.
2022. jan. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!