Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vannak hatekony etvagycsokkent...

Vannak hatekony etvagycsokkento gyogyszerek?

Figyelt kérdés

Mielott valaki szetszedna, nem 110 kg vagyok es a fotelban doglok egesz nap, varva azt, hogy fogyni fogok.

25 eves vagyok, 63 kg, 165 cm

Az idealis testsulyom az kb. 10 kilóval kevesebb.

Miota itthonrol dolgozom azota eleg sokat eszem… folyamat ramjon..de nem ilyan tulzsiros kajakat

Bocsi, a kerdes az az lenne, hogy tapasztalat alapjan lenne olyan etvagycsokkento, gyogyszer amit probaltatok?

Ami telit egy kicsit, kontrollálja az eves merteket es mennyiseget

Tapasztalatokra lennek kivancsi

Elore is koszonom



2022. jan. 28. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, de orvos írja fel 30-as BMI felett, ha egyéb, túlsúllyal kapcsolatos eü probléma is fennáll, pl. alvási apnoe.

Te ettől szerencsére távol állsz, így csak az akaraterődre támaszkodhatsz.

2022. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem inkább akaraterőnövelő "gyógyszerre" lenne szükséged. :)


10 kilót egy kevés odafigyeléssel, és megfelelő mennyiségű mozgással egy szűk év alatt _fenntarthatóan_ le lehet dobni. Egy kis életmódváltás...

2022. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2 az a baj hogy egyfolytaban ehes vagyok :/
2022. jan. 28. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Valszeg csak unatkozol és nem éhes vagy. A másik lehetoseg hogy igazabol szomjas vagy csak azt hiszed hogy éhes vagy. A harmadik hogy a főétkezéseid nem minőségiek, gyorsan felszívódó, kevés rosttartalmú tápanyagok és ezért tényleg sokat vagy éhes


A kérdésedre válaszolva: a sok folyadék ag abszolút étvágycsökkentő mert tele a gyomor. A rostok isy tehát egyél több rosrforrást az étkezéseidben, azok is telítenek. (Rost tablettát venni is lehet de ugyanott tartasz mintha csak bekevernél egy evokanal utifumaghejat a reggeli palacsintába-példa)


És mivel azt mondod h amiota otthonrol dolgozol, 8p szazalsk esellyel az unalom lesz a ludas. Nem foglalod le magad elegge es unalmadban ehetneked van. Amig nem hanggosan korog a gyomrod, addig nem lehetsz biztos benne h tenyleg ehseg amit erzel

2022. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha állandóan éhes vagy, akkor csináltass inzulinrezisztencia vizsgálatot, lehet hogy az áll mögötte. Normális súlyú emberek is lehetnek IR-esek.

Addig is kipróbálhatod a króm tablettát, az segíthet ebben.

2022. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!