Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyiket ugyan?

Melyiket ugyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Most kezdtem el a fogyozast már nem szopizik a babám.....8honapja csàszàroztak ...szeretnék 20kg től megszabadulni.melyik teát javasoljatok.... szűz teàt vagy a mályva teát.... edzés előtt elkezdtem szedni a Bio Tech USA l.kranitinin pezsgő tablettátt inni.de ez mellé szeretném inni a teát... véleményt szeretnék kérni. Köszönöm szépen 😁



2022. febr. 8. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Szűztea
Mályva tea
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se innám. A sejteknek tiszta víz kell, nem a tea. Gondolom nem cukrozva vagy édesítőzve innád, de akkor sem kell! Nem fognak leesni a kilók, ahogyan a dobozra van kamuzva.. ;)
2022. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban szereted mivel nem ettől fogsz fogyni
2022. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Tökmindegy, a fogyni attól fogsz, amit nem eszel meg, nem attól, amit megiszol.
2022. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek erős hashajtók. Fogyás helyett fosás lesz belőle
2022. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4, pont ezt akartam írni. Nekem csak a mályvateához volt szerencsém, de olyan görcsös hascsikarást okozott, hogy még másnap is csak vánszorogni tudtam. (És másoktól is ezt hallottam vissza)
2022. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne idd egyiket se és a bio tech-es cuccot se használd csak átverés. Kérj egy személyű edzőtől vagy dietetikustól (amelyik érti a szakmályát!) egy étrendet (ne az internetről valami ostobaságot) és azt kövesd és sportolj bármit mellete, de erről majd úgy is felvilágosítanak. Szívesen.
2022. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5ös, én a szűzteát. Hol a wcn, hol az ágyban feküdtem magzatpózban. Másnap meg fel voltam fújódva egész nap, de legalább akkor már csak pici görcseim voltak. Mondjuk nem fogyás miatt próbáltam ki,hanem nem voltam wcn pár napig.
2022. febr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

F.sató teával nem lehet fogyni.

Normális, kalóriadeficites étkezés és némi sport, az kizárva?

A karnitin kemény edzés közbeni zsírégetésre tesz rá kb 5szazalekot, szóval neked szintén felesleges.

2022. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen hashajtó teákkal csak azt éred el, hogy bélproblémáid lesznek, akár igen komolyak is.
2022. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se, semmi csudatea, csuda por, shake, lötty, tabletta :D csak kalóriadeficit, amit a napi aktivitás növelésével (pl nagyob blépéssszámmal) remekül el lehet érni.
2022. febr. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!