Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A lipitek easy body táplálékki...

A lipitek easy body táplálékkiegészítőt hogyan érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Végigolvastam a használati utasítást, amely szerint napi 2 tabletta ajánlott reggel illetve délután.

Arra vonatkozóan viszont nem találtam pontos információkat, hogy hogyan érdemes ezt összehangolni a testmozgással. Mivel a nagy fizikai erő kifejtéséhez járul hozzá, így számomra logikus, hogy sport előtt célszerű fogyasztani, és a mozgás közben elégetett kalóriák számát tudja esetleg növelni.

Mivel koffeint is tartalmaz, én a javasolt napi 2 tabletta helyett célszerűbbnek látnám 1-re korlátozni az adagot, amelyet sport tevékenység követ. Kardió edzés szempontjából biciklizésben gondolkozom. Szerintetek elegendő lehet, ha mondjuk napközben veszek be egy kapszulát, majd azt követően biciklizek 1 órát? Vagy ennél azért hosszabb időtartamú mozgás volna célszerű? Vagy célszerű volna, de azért ez is megteszi?



2022. márc. 9. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne komplikáld túl.Étkezésen kívűl,sport előtt.Én szedtem tavaly,mellette kondiztam,3 kg-t fogytam egy hónap alatt.Mondjuk én kávézok is,úgyhogy azért igyekeztem nem akkor bevenni,mert túl sok volt.Én általában egy-két óra elteltèvel vettem be evés utàn
2022. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, sokat nem oszt nem szoroz.
2022. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, teszteltem. :) Lehet, hogy csak placebo vagy javul a fizikumom, de bogyó után mintha könnyebb lett volna tekerni, mint egyébként.

Köszönöm a válaszokat.

2022. márc. 9. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A koffein segíthet, mert felpörget :) vagy placebo. Sokmindentől dügg amúgy a japi teljesítmény, kaja, azok makrói, ittál-e eleget, aludtál-e, stb.
2022. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!