Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet kapni "fogyitablettákat"?

Lehet kapni "fogyitablettákat"?

Figyelt kérdés

Pár éve kb. fél évig fogyókúráztam, mire fogytam 7-8 kilót. Kalóriabázison számolgattam az általam megevett kalóriákat, próbáltam egészségesebben táplálkozni, több zöldséget enni, a fehér lisztes dolgokat teljes kiőrlésű lisztesre cseréltem, de így is folyamatosan éhes voltam, sóvárogtam a hízlalóbb ételek iránt. 1200-1400 kcal-t ettem amúgy naponta, meg heti egyszer tartottam csalós napokat, amikor csak azt ettem, amit akartam és annyit, amennyit akartam, nem számolva a kalóriákat.

Végül amikor nagyjából elégedett voltam a testemmel, feladtam és kb. egy év alatt visszahíztam majdnem ugyanakkorára, mint amiről indultam. Azóta eléggé ugrál a súlyom, kb. fél évvel ezelőtt nagyon meghíztam viszonylag rövid idő alatt, most viszont megint le vagyok fogyva (de annyira vékony sajna nem vagyok, mint amikor abbahagytam a fogyózást). Szeretnék tovább fogyni, hogy elérjem az ideális alakom, de félek, hiába számolgatnám megint a kalóriákat meg ennék egészségesen, ugyanúgy folyton éhes lennék, mint régebben.

Pár napja eszembe jutott, hogy anno a 2000-es évek elején, még gyerekkoromban emlékszem, gyakran hallottam filmekben, sorozatokban, hogy ilyen fogyitablettákat szedtek, amik gondolom ilyen étvágycsökkentő tabletták lehettek. Lehet kapni szerintetek manapság is ilyesmiket, lehetőleg vény nélkül, amik tényleg hatásosak? Vagy a háziorvos tud valami hasonló, vényköteles szert kiírni, ami elmulasztja az éhséget és a szedésével gond nélkül tudok tartani egy kicsit szigorúbb diétát?



2022. máj. 12. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%

Ja, betartottad a diétát 6 napig aztán jóllakásig bezabáltál "csalónapon" :D

De tényleg, most ettől mit vársz...

2022. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tabletták csak arra jók hogy ne legyen éhséged.

Olyan általános megoldás nincs hogy ennél vagy annál senki nem éhes, mert kettő egyforma ember nem él a földön, az ikrek is eltérőek.


Azt a megoldást keresd meg ahol legkevésbé vagy éhes, de még is elegendő a kalória, de nem sok. Mindent megvonni meg nem szabad akkor se ha azt mondják. HA csak nem orvosi oka van. Legnagyobb idiótaság. Úgy is akarni fogod. Ha eléred a plafont és kiborul a bili akkor meg bezabálsz. Többet árt mint ha csak ésszel eszed.


Nekem is mindig mondták ettől tuti nem leszel éhes meg amattól.

Mindegyiktől kopogott egész nap a szemem. Ha éhes vagyok nem tudok semmi másra koncentrálni. Azt meg tudom állni hogy ne egyek, de hogy csak fűszálakat rágicsáljak és evés után éhes maradjak azt megint nem.

Megvan hogy mivel megy, de én egy külföldi étvágycsökkentővel oldottam meg.

MO -n nem lehet kapni se beszerezni. Hugom hozza rendszeresen nekem, ő is ezt szedi.

Kalóriát KB -ra belőttem. Számolja a hóhér nap mint nap.

Napi 5x étkezés az nálam nem megy, mindig csak rendszertelenül össze vissza.


Egyedül a ketó diéta az aminél kicsit sem voltam soha éhes.

Saját módodat kell megtalálni, nem az a lényeg hogy mások mit lovagolnak rajta, mert mindig lesz valaki aki jobban akarja tudni. Sőt tudni véli azt is amit érzel.

Lényeg a lényeg hogy elérd a célod.

De a legnehezebb tartani a súlyodat. Az 1000% -al nehezebb mint betartani a diétát.

Mert ha túltolod akkor túlságosan lefogysz, ha lelazulsz meg vissza hízol úgy hogy tartasz egy meghatározott étrendet, és ott leszel megint ahol voltál.

Ez egy egész életen át tartó hintázás 99% százalékban. Ezért fontos hogy a tiédet találd meg amit tartani tudsz.

Nem az a lényeg hogy gyors legyen.

2022. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!