Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 1 hónap alatt 10 kilót szeretn...

1 hónap alatt 10 kilót szeretnék fogyni. Hogyan? 25L, 65kg, 1.67m

Figyelt kérdés

Nyaralásra készülök.

Olvastam, hogy az almaecet fogyasztása étkezés előtt segít ebben. Más trükkök vannak?


Sajnos 7 kilót híztam január óta, és vissza szeretném kapni az alakomat. Nem is tudom, hogy mi okozhatta a hízást, ugyanúgy ettem ahogy eddig



2022. jún. 13. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

"Hogyan?"

SEHOGY!!! 1 hónap alatt maximum 4 kg-t tudsz leadni, ha a szervezeted is úgy gondolja.

Talán nem az utolsó utáni másodpercben kéne hozzáfogni fogyózni. Így jártál. Volt elég időd január óta leadni a 10 kg-t.


"ugyanúgy ettem ahogy eddig"

Ha nincs hormonális problémád, a levegőtől, a víztől és a semmitől pedig nem hízik az ember, akkor ott csak az életviteled a probléma.

2022. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

"Nem is tudom, hogy mi okozhatta a hízást"

A kalóriatöbblet, semmi más nem okozhatta. Általában az "ugyanúgy ettem, ahogy eddig" típusú emberek szoktak 700-800 kcal többletben lenni. A biológia nem ennyire random, nem ennyire szubjektív. Konkrét számok, konkrét matematikák befolyásolnak. Tartós kalóriatöbbletben vagy, ezért hízol.

Az almaecetnek valóban kimutatható jótékony hatása például a vércukor szintjére való tekintettel, de a fogyásban nincsenek trükkök/tippek. A valóság nem úgy működik, mint a Nők Lapja és az Egészségkalauz.hu. Fogyás csak kalóriadeficit által érhető el. Ha nem vagy tartósan kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni. Számolni kell a kalóriákat. Tölts le egy telefonos kalóriaszámláló alkalmazást, vegyél egy konyhai mérleget, legyél tartósan 500-600 kcal deficitben, és fogyni fogsz.

Viszont az egy hónap altt 10 kilót felejtsd el. Ha te egy hónap alatt le tudsz adni 3-4-5 kiló zsírfelesleget, akkor már nagyon ügyes vagy. Meg se próbálj 10 kilót ledobni egyetlen hónap alatt. Ezért nem nyaralás előtt pár héttel kell kitalálni, hogy le kéne fogyni, hanem az egészségedet szem előtt tartva el sem kéne hízni. Bár a te magasságodhoz szerintem a testsúlyod teljesen normális, de mindegy.

2022. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ui.: fogyni pedig kalóriadeficittel lehet, párom használ almaecetet és nem fogy tőle.
2022. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem ettél ugyanúgy, különben nem híztál volna :D
2022. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2022. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!!!
2022. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha három kilót fogysz, akkor is jobban fogsz kinézni a strandon.
2022. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
93%

167 cm-65 kg párosítás 25 évesen teljesen normális. De ha mindenképp fogyni akarsz, ne akarj ilyen gyorsan, mert akkor az egészséged kárára megy az egész.

Mint már előttem is írták; kalóriaszámlálás, naponta 500-600 deficit és akkor le tudsz adni pár kilót. De csak hosszú idő alatt tudsz ilyen sokat fogyni.

2022. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen eljutottál a nyaralásra fogyni-almaecet-azonnal tíz kilót háromszögig.

Másnak ez 14 évesen megvam, aztán sikerül némi észt magára szednie.

2022. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sehogy…

Tételezzük fel,mondjuk 1800kcal a napi kcal igényed, 30*1800 az 54000kcal egy hónapban…

1kg zsír 9000kcal

54000/9000=6…

Tehát ha abszolút semmit nem ennél 1hónapon át, ami ugye kva egészségtelen… akkor is max 6kg-ot adnál le… tehát felejtsd el, hogy nyaralásra visszajön az alakod… majd jövőre…

2022. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!