Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy annyira untátok az IdealBody vagy más fogyasztókészítmények termékeit, hogy inkább nem is ittátok-ettétek?

Figyelt kérdés
Olykor azt érzem, hogy a semmi is jobb.

2022. júl. 16. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Változatosan kell enni. Ha fogyaszt is az ember hasonlót, akkor is ésszel kell, nem csak azt enni egész nap. Ráadásul az IB tele van cukorral meg CH-val. Ettől még egy-egy étkezést ki lehet váltani pl. egy fél adaggal, a változatosság kedvéért. Egy időben én is ittam ilyesmit, de csak 2 naponta egy fél adagot. Arra tényleg jó volt, hogy ne mindig ugyanazt egyem uzsonnára, mert akkor meg azt untam volna meg nagyon.
2022. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert sose ittam ilyeneket. Normalis taplalkozason es sporton kivul nincs szukseg masra
2022. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi a tököm az az idealbody?


Tartsd be a kalóriadeficitet, mozogj, és ne egyél olyat ami egészségtelen.

2022. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
29%-ka cukor! Egy csomó egészségtelennek és hizlalónak tartott élelmiszernek alacsonyabb!
2022. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kiemeled a kérdést, akkor is csak ennyit tudunk válaszolni: az idealbody baromság, nem porokkal kell fogyni, egeszséges étrend kell plusz kalóriadeficit.
2022. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fordult elő. Mert sosem volt olyan hogy ilyen marhaságokra költsek, ami semmit nem tesz hozzá a fogyáshoz
2022. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én személyesen ismerek olyan nőt aki 65 kilót adott le ezzel a cuccsl. Csak akkor még TurbóDiéta volt a neve.

Csak ezt itta napi 4x, és egy kis üres levest, esetleg 1 almát.


Tény, hogy lehet vele fogyni, de sokkal jobb, egészégesebb és hatékonyabb egy normális kalória deficiten, mozgáson alapuló ÉLETMÓD VÁLTÁS mint egy ilyen önmarcangolós diéta. Pontosan azért mert jojó efektust idéz elő. Fentarthatatlan. Fogyánál főleg ha nagy a súlyfelesleg, életmódot kell váltani, ami fentartható egy életen át.

2022. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meg ismerek olyat, aki anorexiával adott le vagy 30 kilót. Hatásos a koplalás is, ez is pont azon alapul. Ne dicsérjük már ezt a szrt.
2022. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Akkor olvasd végig mégegyszer amit leírtam, és értelmezd.


Ha ez sikerül, jár a keksz.

2022. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha kiemeled a kérdést, akkor is csak ennyit tudunk válaszolni: az idealbody baromság, nem porokkal kell fogyni, egeszséges étrend kell plusz kalóriadeficit.


Sokan egéséges ételekről beszéltek a hol vannak? Vagy arra gondoltok ami tele van nyomva mindennel egéséges ételt már nem fogsz csinálni telivan minden had ne keljen felsorolni.

A mozgás az még igen aztán kifújt.

2023. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!