Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezek a fogyasztószerek gondolo...

Ezek a fogyasztószerek gondolom nagyon károsak az egészségre?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Milyenek?
2022. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fogyasztószer hatástalan. Mármint, nem fogsz tőle fogyni. Szóval az ilyen tv-ben, neten hirdetett tablettákban nem kell és nem is szabad hinni, mert egyik sem fog leégetni rólad 30 kg-t. Viszont vannak olyan szerek, drogok stb., amik ténylegesen okozhatják, hogy az ember fogyjon, de azok meg veszélyesek. Meg nem tudom itthon hogy működik, hogy itthon is szoktak-e ilyesmiket felirkálni embereknek, de pl. Amerikában vannak olyasmi vényköteles gyógyszerek, amiket van, amikor elhízott embereknek felírnak, viszont sok ilyen gyógyszer mellékhatása lehet májkárosodás, stb, szóval egyáltalán nem veszélytelen, szóval pont ezért, szerintem annyival többet ér, ha az ember megpróbál normálisan lefogyni, mert minek megkockáztatni, hogy még jobban károsodjon az egészséged?
2022. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én egyszer Adipexet vettem be, de valószínűleg hamisított lehetett. Egy helyben ülve nyugalmi helyzetben úgy elkezdett dobogni a szívem, hogy halálfélelmem volt.
2022. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A környezetemben eddig akárki vett be ilyet, vagy nem hatott, vagy rosszul lett tőle... Szívdobogás érzet, szédülés.
2022. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Minden fogyasztószer káros az egészségre.

Egyél kevesebbet, mozogj sokat, de ne akarj csontsovány lenni, mert az se egészséges.

2022. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!