Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le van gyengulve a szervrzetem...

Le van gyengulve a szervrzetem. Huminsavat ajanlottak a vitaminokhoz. Jo lehet?

Figyelt kérdés
Szedte valaki? Van eredmeny? Egy draga szert ajanlottak, gondolom jutalekos. Talaltam 1/4 aron is. Bomlastermek talajjavitasra. Emberi fogyasztasra lehet?

#Roboralas
2022. szept. 11. 08:05
 1/4 anonim válasza:
66%
Igen, sokat szedtem regebben.
2022. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtal. Melyiket szedted? Van tabletta es fokyadek is. Iszonyu erotlen vagyok. 500 m gyaloglas utan keresek valami padot. Nincs legszomj, ilyesmi csak le vagyok gyengulve. Ha itt nem akarod leirni a nevet kuld el uzenetben. Mindennek orulok. Mellekhatas nem volt?
2022. szept. 11. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán normálisan kellene enni. Én is jártam így a fogyókúra elején, azt hittem, majd bírni fogom. Egy frászt! Rendeltem pizzát, annak megettem a felét, és ne tudd meg 😃 Akkor eldöntöttem, inkább eszek kevesebb adagot, de olyan ételt, amit szívesen eszek meg, mellette pedig edzek. És láss csodát, 110 kilóból lettem 61. Egy éve tartom ezt a súlyt és mindent eszek, még sütit is! Gyenge sem vagyok.
2022. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogyokurazom. Operacio, korhaz, labadozas, szovodmeny. Idegi serules, ezert nem voltam eleg aktiv. Hasi mutetem volt, megvaltozott a kajahoz az erzelmem. Fogytam 10 kg-ot, s igy meg gyengebb lettem.
2022. szept. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!