Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Placebo atveri az agyat es...

Placebo atveri az agyat es fogyast eredmenyez?

Figyelt kérdés

placebo hatassal mukodne fogyas?


(most neztem egy erdekes dokumentumfilmet a placebo hatasrol es hogy mi mindent el tud hitetni az agyunkkal es feljott ez a kerdes viccbol koztem es a baratom kozott, szerintem nem lehetseges de szerinte igen es semmi ertelmeset nem talaltunk googlen)


2022. szept. 13. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt.
2022. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

A placebóhatás egyedül abban müködhetne, hogy az étvágyat (a zabálási vágyat) csökkentheti, ha az illetö azt hiszi, étvágycsökkentöt szed.

De ugy garantáltan nem müködik, hogy zabál ész nélkül, és mégis fogy

2022. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Annyira bírom, ahogy laikus emberek a gyakorikerdesek.hu-n meg akarják hekkelni a biológiát, a tudományt és a valóságot. 😂

Fogyni még mindig csak akkor fog az egyén, ha tartós kalóriadeficitben van. Ha az egyén nincs tartós kalóriadeficitben, akkor hiába a placebo hatás, hiába a szénhidrát-csökkentett kenyér, a ketogén diéta, a norbi update, a kasza challenge, a regenor, a gluténmentes liszt, a laktózmentes tej, nem fog fogyni.

2022. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

utolso jo buta vagy

irtam hogy elmeleti kerdes, kb viccelodesbol jott elo a kerdes

de nembaj

tobbi valaszt koszi :-D

2022. szept. 13. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút nem.

Gondolj bele, Ha ez így működne, nem lennének súlyfelesleggel , fogyással küzdő emberek. Hiszen csak fogni kéne valami multivitamint, és azt elkezdi szedni, és erősen hinni abban, hogy na, ez egy fogyasztószer és ettől majd lefogyunk!

Ez nem így megy. Nekem pl 3 év volt a teljes fogyásom idő tekintetében. Köze nem volt hozzá a hitnek meg a reménykedésnek. Nagyon Kemény meló ,az volt. És megtartani is az.

2022. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező!

Pedig az #5-nek van igaza. Tetszik vagy sem, egyedül akkor fogsz fogyni, ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel.

2022. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
8. Egy szó sem volt arról, hogy ő akar fogyni.
2022. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem placebo, de átverheted magadat vele a fogyás érdekében egy kicsit: minden étkezés előtt lassan igyál meg két pohár vizet. Az okoz némi teltségérzetet a gyomrodban, és nem fogsz annyit enni. Állítólag.
2022. szept. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!