Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » BioTech USA termékekkel...

BioTech USA termékekkel kapcsolatban hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem inni reggeli helyettesítésére a Diet Shaket banán ízben, ettől még nem érzek semmit extrát, max. hogy nem vagyok éhes.

Ebéd előtt fél órával nyomom be a Super Fat Burner tablettát, ezután viszont kb. 1 órával mindig rengeteget kell f.nganom... mi okozhatja?

Valakinek hasonló tapasztalat?

(A kérdés nem vicc!)



2022. szept. 15. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

"Elkezdtem inni reggeli helyettesítésére a Diet Shaket banán ízben"

A legrosszabb, amit tehetsz az egészségeddel, ha a szilárd főétkezésedet ultafeldogozott porokkal helyettesíted, amik semmit nem érnek, de legalább rohadtul túl vannak árazva, mert a magadfajta laikus, hozzá nem értő, nulla tudású ember

"Ebéd előtt fél órával nyomom be a Super Fat Burner tablettátek megveszik."

2022-ben még tényleg van olyan ember, aki pénzt költ ilyen átverésekre? Azt ugye tudod, hogy a tartós kalóriadeficiten kívül semmi nem fog zsírt égetni, írjanak bármit is a biotech honlapján?

2022. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Olvasd el mi van benne. Egyszeruen nem birja a sok szart a gyomrod.

Valoszinuleg a reggeli az oka. Vagy magat a tejet vagy a tul sok rostot vagy az adalekokat

2022. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyanokat kérdeztem, akinek van is ezekkel tapasztalata, nem a véleményetekre voltam kíváncsi ezekkel a "szarokkal" kapcsolatban. Senki se tudja, min mentem keresztül, mire végső elkeseredésemben ezekhez a "szarokhoz" nyúltam ..
2022. szept. 15. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Akkor legyen eszed, és ne ezekre az ipari szemetekre költsd a pénzed, hanem ha fogyni akarsz, akkor egy kalóriadeficiten alapuló diétát kezdj el tartani, ami egy kiegyensúlyozott és változatos étrenden alapszik. Az általad szedett vackok átverések, pénzlehúzások. Nem véletlenül tiltja be őket a GVH évente, és dobnak ki a helyükre mást. Infláció van, legyen elég minőségi élelmiszerekre pénzt költeni, hiszen ennek még értelme is van. A jelenlegi helyzetben teljesen feleslegesen fat burner baromságokat venni abszolút butaság. Olvasd el ezt a cikket, és nem lesz problémád a fogyással:

[link]

2022. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a már kedvesebb választ, elolvasom!!! Ment a zöld!
2022. szept. 15. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Hiába mész te akármin keresztül, ezek a szarok akkor sem fognak lefogyasztani, maximum a pénztárcádat. Arról nem is beszélve, hogy tönkreteszed saját magadat. Kedvesség ide vagy oda, ez tény.


Mondhatom én bármilyen kedvesen, de NEM LÉTEZIK semmilyen fogyasztószer, tabletta, csodamódszer. 1 mód van a fogyásra: kalóriadeficit. Nem koplalás, nem mindenféle citromos víz reggelente. A normál szükségleted kiszámolod, (testsúlyból és magasságból több oldalon is lehet egy megközelítő értéket kapni), abból levonsz 200-300 kalóriát és szépen számolod. Helyesen számolni kalóriát sokkal nehezebb, mint gondolod.

Többen is mondjuk, hogy ezekkel a szarokkal csak a pénzed pazarlod, ha neked így jó, hajrá.

2022. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire zabkása, kapásból 10 féle módon tudod elkészíteni forró tejjel vagy forró vízzel és mehet bele a bioteches fehérjeporod vagy reggeli shake porod, ez egy fogyókúrás reggeli.

Fatburner tabletta viszont egyszerű átverés.

2022. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Anyám vette ezt mindig és fogyott tőle, de ahogy abba hagyta a duplája csúszott fel rövid idő alatt. Neki puffadása volt a burnertől meg nagyon sok sava, ami refluxot eredményezett nála, sajnos ez most is tart. Ha teheted messziről kerüld
2022. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Anyám vette ezt mindig és fogyott tőle"

És még csak nem is ettől fogyott, hanem a kalóriadeficittől.

2022. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!