Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fat burn active gyógyszer?

Fat burn active gyógyszer?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm sikeresen lefogyott a Reg enor gyógyszerrel, de mivel az tejet tartalmaz amire én allergiás vagyok másik megoldásra lenne szükségem.

tudom, tudom, edzeni kell, egészségen enni stb stb. nos, nem eszek nasikat, csokit egyáltalán, napi kétszer-háromszor eszek akkor se sokat. és mindennap 3-4 km sétálok.

viszont nem tudom hogy 16(lassan 17) évesen nem lesz e bajom tőle. az ismerősöm 17-18 évesen szedett gyógyszert, szóval szerintem okés, de azért hátha valaki megvétózza az ötletem.

oh és ha valaki ismer hatékony fogyasztó gyógyszereket ami bevált és nem tejes ne tartsa magában :)



2023. jan. 10. 22:52
A kérdező szavazást indított:
nyugodtan
még túl fiatal
nem hatásos a gyógyszer
21 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hány kiló vagy és milyen magas?
2023. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezek nem gyógyszerek, hanem étrendkiegészítők. Nem ugyanaz.


Másrészt legyen gyanús minden ilyen.

[link]

2023. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vasárlók véleményében Jeanette képe valójában a marokkói Jalila Marquada -kint van az instán. A többire nem kerestem rá...
2023. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő hogy 2023ban még le lehet húzni embereket ezekkel
2023. jan. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gyógyszer, hanem egy kuruzsló (reflexológus, ami egy áltudomány) által kotyvasztott lötty tejfehérje-oldatból (tejipari melléktermék), C-vitaminból (amit szinte minden üdítőhöz hozzáadnak aszkorbinsav néven, hogy nehezebben romoljon), meg még pár baromságból, mint például grapefruit-magból valami kivonat.


Ha tényleg valami csodaszert akarsz fogyáshoz, akkor inkább minden étkezés előtt igyál meg lassan egy-két pohár szentelt vizet. A szentelés a placebóhatáshoz kell, a víz meg ahhoz, hogy kicsit megtöltse a gyomrod, és kisebb éhségérzettel kezdjél el enni. Ennek a Ret-Ardornak is ugyanez a hatásmechanizmusa, már amennyi van neki egyáltalán.

2023. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Ez jó duma, a szenteltvíz így tényleg működne :DDDD


Amúgy az ilyen szemetet eladni csak aluliskolázott, nagyon primitív embereknek lehet. Akárhány éves is, annyi esze lehetne, hogy utána olvas és tanul, mielőtt pénzt ad ki a semmire. Olyan ez, mint a hálakő. Lehajolsz, felszedsz 20-30 kavicsot, "feltöltöd a hála erejével" :DDD kiteszed a netre, hogy nesze, hálakő, meg szerencsét hoz és láss csodát, pénzt keresel. Szánalmas, de működik.

2023. jan. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 NTBS ***** válasza:
100%
Önmagában nem fog tartós eredményt elérni. Kevesebb táplálék, több mozgás.
2023. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ilyen se ér semmit, sportolj és egyél kevesebbet
2023. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Elképesztő hogy 2023ban még le lehet húzni embereket ezekkel"

Miért csodálkozol, igazából sokkal nagyobb a sötétség most, mint az 1980-90-es években, amikor az aranykora volt az ilyen fogyi tablettáknak.

2023. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Gyógyszer 😂 Tudod, mi a gyógyszer, apám? Egy féltégla nagyságú, vastagon töltött almáslepény. Nem ez a s*zar.
2023. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!