Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Saxenda injekcióról valaki...

Saxenda injekcióról valaki írna tapasztalatot ,negatív és pozitív is jöhet! Ki szedte, szedi?

Figyelt kérdés

#Saxenda injekció
2023. febr. 4. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Kasza Tibi pl
2023. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Egy ideig hat, utána már nem. De most beszerezhetetlen.
2023. febr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Rohadt drága. Nekem fel akarta írni a dokim korábban - mikor még kapható volt -, és csodálkozva meresztett nagy szemeket, mikor mondtam neki, hogy ne haragudjon, de nincs erre havonta 40+ezer forintom.

Ez is csak a gazdagok kiváltsága, mint minden más "egyszerű" fogyási mód.


Egyébként kellemes mellékhatásai vannak, folyamatos hasmenés, tönkrevágja az epét, májat, beleket.

2023. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Míg szúrod magad jó. Utána, a szervezeted őrült módon kezdi követelni azt ami eddig kimaradt, csillapíthatatlan falásrohamok, és eszméletlen sóvárgás az étel után. Ismerősöm szúrta magát, leadott vele 15 kilót, abbahagyta és 3 hónap alatt visszajött neki majdnem 20.
2023. febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha elolvasod a hatásmechanizmusát, szimpla éhségcsökkentő.

Arra jó, ha nincs semmi akaraterőd.

De ha így fogysz le, azután se lesz, hogy abbahagytad és szépen vissza is hízod, mert semmit se tanulsz belőle

2023. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Az injekció az állatorvos kezébe való azt nem lehet szedni.
2023. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Én szúrom. Nem igaz, hogy fix a kellemetlen mellékhatás, mint a folyamatos hasmenés, hányás. Nekem pl semmi.


Kikérem magamnak, hogy azért szúrom mert nincs akaraterőm és ezért zabálok. Extrém magas inzulin szintem miatt semmit nem fogytam akkor sem, amikor évek óta már nem ettem gyors szénhidrátot! Ez a szer egy hormon, nem csak abban segít hogy elveszi az étvàgyat, de a vércukor szintet és az inzulin szintet is komolyan befolyásolja annál, akinél probléma van, és az illetőnél így már beindulhat a fogyás.

Amikor ilyen retardált hozzá nem értő leszóló válaszok érkeznek, bennem azért felmegy a pumpa..

2023. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Mi vagyunk a hozzá nem értők? Te meg leírod ezt az orbitális baromságot?


“Extrém magas inzulin szintem miatt semmit nem fogytam akkor sem, amikor évek óta már nem ettem gyors szénhidrátot!”

2023. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Be vagytok ti szívva parenterálisan adható készítménytől akarsztok fogyni inkább koxoljatok.
2023. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Hiperinzulinémiáról hallottál e már?

Ha nem, akkor inkább maradj csendben.

2023. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!