Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Revex-16 kapszulát lehet hol...

Revex-16 kapszulát lehet hol lehet kapni? Dm, Rossman?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

#9 megnéztem. Gondolom elhízottként (te is) ezzel várod a csodát mintsem,azzal hogy normálisan edz és étkezz. Igen az akarat gyenge emberek egy legál tápkiegtől várják a csodát kevés sikerrel.

Létezik működő anyagcsere pörgető és étvágycsökkentő szerek. De nem a legál piacon. De csodát még azok sem művelnek,nem helyettesíti a megfelelő táplálkozást,edzést.


Valóban ellenőrzik az EU-ban kapható termékeket,köztük a Scitec termékeket. DE: Csak tisztaságát és hogy valóban benne van-e a kérdéses termékben a ráírt hatóanyag tartalom dózisra pontosan. A hatékonyságát nem ellenőrzik,mert senki nem fog ebből több statisztákból álló tanulmányt készíteni. Ki is derülne hogy fele annyira sem hatékony,mint amit az erős marketing diktál.

2023. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11. Nem vagyok elhízott, táplálkozástudományi szakértő/tanácsadó vagyok. De azt gondolsz nyilván rólam, amit akarsz, meg anonim én is állíthatok bármit.
2023. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Inkább az anorexiádat kezeltetnéd, kislány.
2023. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagy érv a piros gomb, látom tudjátok használni, ha már a szavak elfogytak :D
2023. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%

Én írtam, hogy hol kapható.

Szedtem is már. Remek is cucc.

Deficitben segít leküzdeni a sóvárgást, ad egy kis löketet is.

Aki nem éhes, egy igazi fogyasztós deficitben, az hazudik!

Most az Amix Detonatrolt szedem. Az is nagyon jó.

Ezek nem fogyasztják le a zsírdisznókat fitneszmodellé, de megkönnyítik a deficit nehézségeit áthidalni és adnak powert az edzéshez is.

2023. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!