Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Müködőképes fogyós gyógyszer?

Müködőképes fogyós gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő, 2 éve szedtem étkezések előtt biotech mega fat burnert. 14 kilót fogytam. Sajnos ma már nem ugyanolyan a hatása. Egy hasonlót keresnék. 66 kiló vagyok szeretnék legalább 60ra fogyni. Sokat dolgozom, de hetente 1-2 edzést megpróbálok bekalkulálni. Koplalni nem igazán szeretnék, elég egészségesen étkezem.

2023. ápr. 16. 02:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Már előre félek a gonoszkodó kommentektől💀

Ha lehet kíméljetek🥲

2023. ápr. 16. 02:18
 2/20 A kérdező kommentje:

Egyébként 26 éves lány vagyok.

63 kg voltam decemberben, 3 kg ment fel azóta. (A sok nem mozgás gondolom.)

Étkezésem elég szabados, de barátom olasz, így elég egészségesen eszem. Nem, nem eszem mindennap tésztát(ő igen és mégis vékony lol).

2023. ápr. 16. 02:24
 3/20 A nagy Levin ***** válasza:
72%
Nincs "működőképes fogyós gyógyszer", ismerkedj meg a kalóriadeficit fogalmával. Azt nem írtad, milyen magassághoz vagy 63 kiló,lehet, nem is kellene fogynod.
2023. ápr. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Még csak kísérleti szakaszban vannak sajnos a valóban működő testúlycsökkentő gyógyszerek, például ez: [link]

Mire megkapják a forgalomba hozatali engedélyt emberi felhasználásra, még sok idő eltelik sajnos.

Addig is a már ismert módszerekkel fogyhatsz.

2023. ápr. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?

[link]

2023. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Valóban a deficiten múlik, de nem kell koplalnod sem. Elég, ha enyhe deficitet tartasz, magyarul, ha tényleg egészségesen eszel, akkor csak egy kicsivel kevesebbet szedsz.

A gyógyszerek, és hasonlókkal az a helyzet, hogy ez emberek a könnyebb utat látják benne, de valójában azért nem ennyire egyszerű, hogy beszeded, és lefogysz. Az egyik fele a dolognak, hogy MINDEN gyógyszernek van kockázata. Igen, még egy lázcsillapítónak is. A kulcs a kockázat mérlegelés. Ha mondjuk a fogyasztó gyógyszereknél maradunk, egy 150-200 kilós emberre a túlsúlya nagyobb kockázatot jelenthet, mint a gyógyszer mellékhatásai. Pár kiló viszont egészségügyileg nem jelent akkora kockázatot, hogy érdemes legyen szedni. A másik fele, amit te is tapasztaltál, ha nem szeded, elmúlik a hatása, ugyanúgy visszajönnek a kilók, ha az ember kevesebbet mozog, nem tartja az étrendet.

Szóval a tartós, működő diéta, amit életed végéig tartani tudsz. Ezért javasolják ma már inkább az életmódváltást a divatdiéták helyett.

2023. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
A TicTac jó lesz. Csak mellette kalóriadeficitet kell tartani. De napi egy pohár víz is ugyanezt tudja, ha kalóriadeficitet tartasz mellette. Vagy a C-vitamin. Tökmindegy.
2023. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nincs, nem létezik. Egyéb esetben már minden súlyfelesleggel rendelkező lefogyott volna. Ami működik az az életmódváltás és az akaraterő.
2023. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Jó, de ez hogy nem létezik ez mondjuk túlzás. Azzal kezdtem hogy a biotech pl működött nekem, de megváltozott a csomagolás (na meg az ára) és a hatása meg valahogy el is tűnt.

És mivel én mást nem is próbáltam, ezért tettem fel a kérdést hátha van valami alternatíva.

A kalóriadeficitre meg sajnos nemtudok válaszolni, próbáltam anno számolgatni de abbahagytam. Sajnos nem vagyok képben ezzel. Meg minden app más számokat mutat. Egy kicsit zavaró.

Aki ezt tudja nap mint nap követni/számolni az tényleg nagyon ügyes, de én képtelen vagyok rá.

2023. ápr. 16. 16:57
 10/20 A kérdező kommentje:

Általába egy normál étkezésem:

Reggelire cappuccino

Laktózmentes tejjel cukor nélkül

Ebédet olyan 1-2 óra körül szoktam és sokszor eszem tonhalas kajákat mert függő vagyokxdd

Van hogy tésztán, citrommal kis olívával. Vagy pirítóson majonézzel/citrommal.

Ezeket elég sűrűn eszem azért írom le.

Vacsi olyan 7-8 körül, ami lehet hogy egy kicsit későn van, de sokáig fent vagyok és éhen halnék, ha 6 előtt ennék. Próbálom elkerülni a kenyér/tészta féléket estére. Húsokat, zöldségeket eszem.

Nem vagyok egy édesszájú, persze egy-egy süti néhanapján lecsúszik. Több gyümölcsöt próbálok ebéd utánra beiktatni, bár ilyen árak mellett sokszor meg se nézem a gyümölcsös pultot.

Szóval nem túl változatos étrend, az biztos, de szerintem nem olyan vész.

2023. ápr. 16. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!