Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van e valaki aki 1, 2 hónap...

Van e valaki aki 1, 2 hónap alatt fogyott 10, 15 kg? Hogyan kezdted el? Mi volt a módszered? Mi segített benne?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Kalóriadeficiten kívül semmi más nem okoz fogyást, viszont egy hónap alatt lefogyni 10 kilót tényleges szövetből, az irreális, jóformán lehetetlen, de legalább extrém módon egészségtelen.
2023. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%

Egy hónap alatt 10 kg - ot egészségesen nem lehet fogyni!


Nincsennek csodaszerek. Fogyást - ahogy előttem is mondták - csak a kalóriadeficit okoz.


2 hónap alatt lehetséges a 10 kg. de kardió mozgás is kell hozzá...

2023. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy hónap alatt le tudtam adni 10 kilót, annyi kellett hozzá csupán, hogy a kiinduló súlyom 140 kiló legyen.
2023. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Saxenda segítségével szoktak ennyit fogyni.
2023. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ennyit fogyni ennyi idő alatt, csak nem mindegy mennyiből. Ajánlom az élet 250kg felett c. műsort a TLCn
2023. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan mondon, nyitni fogok egy munkatábort, ahol még fizetni is fognak a delikvensek, hogy ingyen dolgoztatom őket minimális étel fejadagokkal, mert annyi idióta akar egy-két hónap alatt lefogyni, hogy tényleg lenne kai fizetne is érte.


Mégis hány hónap alatt szedted fel azt a túlsúlyt? Mért gondolod, hogy ennek töredéke alatt egészséges lenne ezt leadni?

2023. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sok idő alatt szedtem fel, miután szültem 65 voltam , ezután szoptattam és olyan borzasztó éhség fogott el a nap 24 órájában mint még soha, de nem salátára, nem nem, minden ami édes és sok kalória. Sajnos nem álltam ellent és 2-4 hónap alatt 10 kg rámszaladt. Már nem eszek édességeket mint akkor, a kisbaba is már nagy, elmúlt a farkaséhség de a mérleg nem mozdul. Csináltam vér tesztet is, kisebb anémián kívül minden renben.
2023. máj. 6. 16:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Jön a nyár persze hogy vissza akarom kapni a régi önmagam.
2023. máj. 6. 16:09
 9/13 anonim válasza:
A Conculex, amit az epilepsziámra kaptam. Aztán gyógyszerváltás volt és olyan gyorsan visszaszedtwm a kilókat (pedig aztán nem zabálok egész nap és munkámból adódóan kb. 5-6 km-t is megteszek átlagban mikor dolgozom)
2023. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bocsi, rosszul írtam a gyógyszert Convulex, 500mg retard filmtabletta
2023. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!