Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik az a fajta shake ami...

Melyik az a fajta shake ami segít a fogyásban, finom és valóban nem vagy utána éhes?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
A fogyásban egyedül a kalóriadeficit segít, shake nem. Étvágy szempontjából nyilván azok a turmixok a legcélszerűbbek, amik fehéjrét és rostot egyaránt tartalmaznak, hiszen ez a két makrotápanyag bír a legjobb telítési indexmutatóval. Ezért jó például egy tejsavóba, marhafehérjeporba, vagy legjobb esetben növényi fehérjeporba beleturmixolt gyümölcs, azaz a smoothie, ami proteinben és rostban egyformán gazdag, plusz a vitamin és nyomelem tartalma is magas.
2023. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leginkább vacsorára gondoltam volna rá, az a baj hogy sokszor éjszaka is eszek. 7 hónap alatt feljött 5kg, azt szeretném ezzel valahogy csökkenteni, hátha annyira ellaktatna hogy este nem ennék már.
2023. máj. 7. 23:31
 3/12 A kérdező kommentje:
Régen a forevereset használtam de aztán ráuntam az ízére. Biotecheset is próbáltam de az nem jött be.
2023. máj. 7. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Scitech, kék színű fehérje porok, és van vegán is, borsófehérjével......nyugodtan kisérletezz, mi válik be neked.

Amik nagyon jók, de drágábbak a Syntha és a Carnivor fehérjék.

2023. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4 -es nem számoltam sosem


Sokszor nem reggelizek

Ebéd kb 13 felé, aztán 6 körül is eszek meg este.

Ha nem eszek este nem tudok aludni. Most is ettem egy órája, de mondjuk azóta se vagyok álmos

2023. máj. 8. 01:04
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"nem számoltam sosem"

A kalóriadeficiten múlik a fogyás, ergo ha nem számolod a kalóriákat, akkor a fogyásodat a véletlenre és a szerencsére bízod, hiába bármilyen shake.

[link]

2023. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem finom. Mindegyiknek van egy kis fűrészpor íze. Van, akit ez nem zavar. Van, akit nagyon.
2023. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"ergo ha nem számolod a kalóriákat, akkor a fogyásodat a véletlenre és a szerencsére bízod" 🤡
2023. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A te esetedben pénzkidobás barmi.

Ott kezdjuk, hogy kcal szamolas. Makrok hozzavetoleges beallitasa.

Lassu szenhidratok beiktatasa, gyors elhagyasa, fokent este.

Nornalis etkezesi rend kialakitasa.

Megfelelo kcal deficit.

2023. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!