Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit használtok fogyózáshoz?

Mit használtok fogyózáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni tanácsot.Sem krém,sem tea,sem tabletta nem segített fogyni.170 cm magas vagyok,70 kg.Legalább 5 kg-t szeretnék fogyni leginkább combból

2023. máj. 25. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficitet kell tartani, amit vagy azzal érsz el, hogy kevesebbet eszel, vagy azzal, hogy többet mozogsz. Más nem fog működni :-/
2023. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom:

[link]

2023. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Tacó szószós, darált marhahúsos pizzát 😋 Sosem mondanék le róla. Semmilyen gagyi diéta nem tudna rávenni.
2023. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az akarateromet :-D es kaloriadeficitet.
2023. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az eszemet és a hobbijaimat. A szerek a naívaknak való, én építkezek önszeretet terén, és megpróbálom kontrollban tartani az agyamat, amikor zabálni akarok. Közben elfoglalom magamat azokkal a dolgokkal, amikben örömömet lelem.
2023. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as: ha lenne bármi fogalmad a témáról akkor tudnád h nem is kell lemondanod róla, diéta alatt sem. A lényeg h ne lépd túl a kalóriakereted. Én úgy fogytam 25 kilót h ugyanúgy ettem kolbászt, hambit meg pizzát is. Csak nem mindennap meg nem 1 dobozzal.
2023. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Legyen már egy kis akaraterejed már na.. vagy csak a sajnáltatásodra van elég erőd..
2023. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Fizikai munka nagy vastag mackópulóverbe.
2023. máj. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sport, és kalória deficit. Semmi más nem fog használni. Nincs csodaszer amitől lefogynál, ha mellette nem vagy deficitben.
2023. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem segítettek fogyni, mert fogyni nem így kell. Ahogy írták, kalória deficit. Viszont ahhoz, hogy lent is maradjon a súly, amit leadsz, ahhoz életmódot is kell váltanod. Nem feltétlenül radikális váltásra kell gondolni, főleg nem 5 kilónál. De ha pontosan úgy csinálsz mindent, mint most, akkor miért maradna lent az 5 kiló hosszútávon? Vagy kicsit kevesebbet kell majd enned, vagy kicsit más minőségben (ami kevesebb kalóriát tartalmaz) vagy aktívabbnak kell lenned a mindennapokban, vagy mindegyikből egy kicsi.
2023. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!