Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit használtok fogyózáshoz?

Mit használtok fogyózáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni tanácsot.Sem krém,sem tea,sem tabletta nem segített fogyni.170 cm magas vagyok,70 kg.Legalább 5 kg-t szeretnék fogyni leginkább combból

2023. máj. 25. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5 kg leadása nem egy nehéz dolog, enyhe kalóriadeficit és több mozgás. Ilyen pedig nem létezik, hogy "combból fogyás" a szervezeted maga fogja eldönteni, honnan építi le a zsírt.
2023. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mármint csak krémmel, teával és gyógyszerrel próbáltál fogyni, diétával vagy edzéssel nem?
2023. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Biciklizni jártam párszor,de munka mellett csak sétálni jártam el mikor mennyi km-t.
2023. máj. 26. 22:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Telihold fényénél szedett, harmatos, molyhos ökörfarkkóró leveleit 3éves, kizárólag mandulafák alatt legelő kecske tejébe áztatod 3 napra, majd kifőzöd cédrusból és juharfából rakott tűzön egy rézüstben. Ha kihűlt, mókusszőr ecsettel a combodra kened és kifekszel 2 órára egy levendulabokor tövébe.
2023. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Napi 1600 kalóriát eszek. Elhagytam a cukrot. Edzek. Plusz fehérje bevitelhez iszok fehérje port. Reggelihez vagy vacsorához még egyet. Nem eszek olajosat sem. Kenyérből csak lassú felszívódású magvasat, de keveset. Előtte egyáltalán nem ettem kenyeret. Margarin helyett vajat használok.
2023. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!