Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Csala Zsuzsa féle Natur...

Csala Zsuzsa féle Natur Varázs tea és ugyan ezen a néven szerepelt tea között van különbség, úgy hogy nem Zsuzsa képe van a dobozon?

Figyelt kérdés
A tea hatása változó lehet, ha nem Zsuzsa képe van a dobozon hanem egy férfié?Nem olyan hatásos?Én kb. 10-15 kg-ot szeretnék fogyni.Mennyit kell innom belöle?Leadott kilók után is kell inni a teát?
2007. máj. 15. 08:40
 1/1 anonim válasza:
100%

Én is vettem Natur Varázs teát, de nincs senki az elején. Szombaton kezdtem a kúrát és 10-15 kg-ot szeretnék tőle fogyni. Egyenlőre semmi változás a hasmenést kivéve. Viszont van olyan kolléganőm, aki 20 kg-ot fogyott tőle úgy, hogy decemberben kezdte, nem tornázott mellette, de a kenyérfogyasztást és a sűrű nasit abbahagyta, csökkentette.

Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, remélem beválik!

Sok sikert!

2007. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!