Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik étvágycsökkentő a legjobb?

Melyik étvágycsökkentő a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Az egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás.
2010. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
A kaja
2010. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
edzel 1 órát akkor abban az 1 órában biztos nem leszel éhes
2010. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Bizony, az élelmi rostokban és vitaminokban gazdag, lassan felszívódó, sok fehérjét, minőségi szénhidrátot és kevesebb zsírt tartalmazó étrend. Ha hozzászoksz, nem fogsz kívánni mindenféle sz@rt. A tested is csak rendre és törődésre vágyik, nem étvágycsökkentő, mellékhatásokban bővelkedő "csoda"szerekre. Add azt a testednek ami jár neki, és majd te is megkapod tőle, ami neked jár.
2010. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
A sport, és a normális kaja, nomeg az elfoglaltságok otthon.
2010. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem ezek a dolgok pont hogy meghozzák az étvágyamat, és körülbelül minden pillanatban eszek, ezért úgy gondolom, hogy ha diétába kezdek kell mellé valami segítség...
2010. nov. 4. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Hoodia spray
2010. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Omerta_ válasza:
100%

Először is gratulálok az eddigi überkreatív válaszokhoz, nekik üzenem, hogy van olyan emésztés, amelyik mellett az ember teste eltárolja a megevett étel minden egyes molekuláját, ellentétben a boldog kevesekkel, akik bármit ehetnek, egy kis futás, naponta 5x széklet, és minden oké.


Akinek nem ilyen ideális az emésztése, annak ajánlom a szűzteás kapszulákat, én kábé 1 éve használom őket, két hatása van: erőteljes étvágycsökkentés, napi min. 2 alkalommal pedig széklet. Engem szinten tart, hozzáteszem, édességet így sem lehet enni, csak minimálisat. Viszont egy közepesen erős diéta mellett az éhségérzetet abszolút képes kikapcsolni.

2010. nov. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
minden az agyban döl el.
2010. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én az almaecetet tudom neked ajánlani!nekem nagyon beválik!minden evés előtt,vagy bármikor,amikor megéhezel önts 3-4 kanál almaecetet(én többet szoktam) egy pohár szénsavmentes vizhez,és kortyolgasd el!hatásos!és segit a zsiregetésben!
2010. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!