Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő tabletta...

Étvágycsökkentő tabletta ütheti az antibébi tabletta hatását?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok az étvágycsökkentő tabletta esetleges mellékhatásaival, de szeretnék felíratni, de ha esetleg az étvágycsökkentő tabi ütné az antibébit akkor el se megyek felíratni. Ezért kérem olyanok véleményét akik próbálták vagy esetleg bármi más tapasztalatuk volt vagy hogy egyáltalán ajánlott a 2 együtt.

Előre is köszönöm :)


2011. márc. 23. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem befolyásolja a hatását,viszont belezavarhat a hormonháztartásodba így nem kéne együtt szedni.
2011. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkrétan milyen hatóanyagú gyógyszert akarsz, de a vényköteles étvágycsökkentő tabletták ha jól tudom, mind hormonmentesek és hormonsemlegesek, tehát nem üti ki a fogamzásgátló hatását, de ha kétségeid vannak, kérdezd meg a dokit amikor iratni mész.

A hormonháztartásba nem ezek gyógyszerek szoktak belezavarni, hanem a drasztikus vagy hirtelen fogyás, amit értelemszerűen eredményezhetnek. Ha egészséges mértékben marad a testtömegvesztés (pl. heti fél kiló, vagy maximum heti egy), az nem zavar be semmit, hormonálisan legalábbis.

2011. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!