Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyókúrás módszer,...

Van olyan fogyókúrás módszer, ami után nem lesz rosszul az ember folyton, és kb 5-6 kilót lehet vele egy hét alatt fogyni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs! Gondolj arra, hogy az a 6 kg nem egy hét alatt jött fel rád, hanem hetek, hónapok alatt. Hogy ennyit leadj minimum 2 hónap mozgásra és szigorú diétára lenne szükséged.
2009. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy hét alatt maximum egy kilót akarj lefogyni. Gyorsabb fogyás nem egészséges.
2009. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

diatetikusok szerint max 1 kiló fogyas az egeszseges hetente.

amugy az ilyen szupergyors fogyokurak ha hasznalnak is, duplan jon utana vissza.

ha nagyon nagyon sok rajtad a felesleg (amit nem hiszek, mert akkor nem 5-6 kilót szeretnel fogyni), akkor egy egy szigorubb dietaval+mozgassal gyorsabban olvadnak a kilók, de akkor is max heti masfel-ket kiló, ami kesobb normalizalodik.

a leggyorsabb dieta a "francia legikisero dieta" neven elterjedt, de az is 13 nap alatt 5 kiló, vagy hogy.

(nem tudom mennyire jó, en a 90 naposat probaltam, nekem az bejott, teljesen jo volt, nem jottek vissza a kilók, sot, utana is fogytam dieta nelkul)

2009. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok..

Nagy dolog ez a fogyás módszer. Én 4 hét alatt 21 kilót adtam le. Naon örültem neki:) Na persze utána csak..

Fogyás módja: epe műtét, orvosi műhiba+hashártya gyulladás.+ életmentő műtét :))

Nem ajánlom senkinek ezt a gyors fogyást. 2004-ben volt, de már 10 kilót vissza szededtem bánatomra.

Egy komoly kérdés: Tehát: a zsírégető krém+ fóliázás, elégeti e a zsirt, a hasról és a fenékről? Aki már próbálta, írja ide a véleményét.

Előre is köszönöm.

2009. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A zsírégetőkrémet nem tudom, de a fahéjolaj is jó fóliával, csak vigyázz, ne légy rá allergiás.Meg ne hagyd túl sokáig magadon mert égési sérüléseket okoz!És ez nem vicc.
2009. aug. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!