Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Light cola-val tényleg lehet...

Light cola-val tényleg lehet fogyni? Be lehet iktatni az étrendbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól nem fogsz fogyni, hogy megiszod. De ANNYIRA nem hízlal, mint a sima kóla.
2009. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem az h lehet e vele fogyni, hanem pl: modellek is gyakran ezt isszák.kiváncsi vok miért...?
2009. márc. 9. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
mert nem hízlal annyira mint a többi kóla.
2009. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

A modellek kábítószeren, cigin és és light colán élnek amcsiba. Ez a 3 legegészségtelenebb dolog a világon!! Iktasd csak be az étrendedbe, ráncos bőrű, asszott 30 éves halott leszel..vagyis lehetőleg: EGYÁLTALÁN NE IGYÁL COLÁT!!

Szétmarja a húst, a fogat! A light pedig édesítőszerrel van tele, ami ha lehet még károsabb!!

2009. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Tisztázzunk valamit:A light cola ugyanúgy hízlal, de károsabb, mint a rendes.

Azért light, mert nincs benne cukor. De az édesítőszerek nagyrésze is hízlal, pl. aszpartám a fogyókúrások egyik legnagyobb ellensége.

Ne igyál kólát.

2009. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
A kóla szemét. A light cola ugyanúgy növeszti a seggedet mint a rendes kóla. Ne igyál kólát, tele van minden hulladékkal, csak mérgezed magadat vele.
2009. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem napi szinten iszod, semmi bajod nem lehet. Én 3 hónapja diétázok, és úgy érzem néha megengedhetem magamnak.

Petranova

2009. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

hát akkor az előttem szólók nem igen ittak még Light colát,vagy valamit nagyon rosszul csinálnak:D

mert én 2 nap alatt megiszok 2 liter light colát és -3kg:D

szóval nem tudom honnan szeditek...

2009. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát én erre azt mondanám hogy erre igyunk egy colát én egy nap megiszok 2 3 litert se baj eccer élünk
2010. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Különben a light cola-ban is van cukor, csak kevesebb, mint a simában. Amiben nincs cukor, az a Coca Cola 0, és a Pepsi Max, ezekben tényleg nincs. A light csak azért light, mert KEVESEBB van benne.
2010. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!