Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jobb? Cefamadar vagy...

Melyik a jobb? Cefamadar vagy Superwell adiponix/fatless? Esetleg egy másik hasonló készítmény?

Figyelt kérdés
5-10kilót szeretnék fogyni lehetőleg rövid idő alatt (kb3hét..) tablettáwal. egyébként se eszek olyan sokat, ezért keresek olyat aminek zsírégető hatása is van. testmozgásnak max felüléseket gondoltam és sok sétát. (főleg a hasammal és csípőmmel van gond..) tudnátok valamit ajánlani? tapasztalatokat is kérek! köszi
2011. jún. 21. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
váááááálaszooooljoooon mááár valakiíí:S pls!!
2011. jún. 21. 21:05
 2/4 bix ***** válasza:
51%

nem fogok mert csak besértődsz. tök mindegy mit mondok, úgyse érted meg hogy ezzel max tök jól belassítod az anyagcseréd és utána ahogy leállsz raktározni fogsz mert koplaltál, hogy vitaminok, hogy fehérje, hogy leépülhet az izomzatod egy része, hogy a mozgásod 0, a hasazás nem ér semmit ha fogyni akarsz mert helyi fogyás nincs...


szedd be amelyiket akarod. tökmindegy. a végeredmény ugyanaz. vagy semmi, vagy lefogysz, de utána ugyanúgy visszaállsz erre a súlyra vagy többre. mert a tüneteket kezelted, nem a kiváltó okot. életmódot kellene váltani, normálisan enni, és ennél jelentősen többet mozogdni. tudom nehéz. az elején.

2011. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a 30 Dayst nevezetű fogyókúrás készítményt, az kifejezetten ezeken a testtájakon fejti ki hatását, ráadásul 30 nap alatt :)Mondjuk én két hónapig szedtem, de nem bántam meg :) Egyébként, ha a sétát lecserélnéd futásra (na jó kocogásra) hamarabb érnél el eredményt! Sok sikert neked!
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17%
vazze.. fussál, biciklizzé, focizzá vagy akár mi de ne ilyen lószarokat vegyélbe....
2011. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!