Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » EASY-FIT nevű táplálék-kiegész...

EASY-FIT nevű táplálék-kiegészítő fogyókúrás kapszula tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat kérnék a termékkel kapcsolatban. (Normális emberi "hangnemben", modortalan, flegma válaszokra nem vagyok kíváncsi! ) Köszönöm.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3
 1/25 bix ***** válasza:

fittnek lenni minden csak nem easy... tényleg nem használhat egyik se, mozgás és diéta nélkül semmire se mész ezzel, mozgás meg diéta mellett pedig nem gyorsíthatja a fogyást. a marketing jó, heti 2-3 kiló, de valóság alapja nincs. ez biológia.


ha lenne olcsó biztonságos, gyors megoldás eskü mindenkinek azt javasolnánk... de sajnos nincs

2011. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Tehát akkor normális hangnemben: Ha logikusan végiggondolod, ezekhez a fogyasztóizékhez bárki hozzájuthat. Tehát ha ezen a vonalon indulunk el, minden túlsúlyos ember számára elérhető. Ha tényleg hatásos lenne, már nem lenne senki sem kövér, és az orvosok is ajánlanák, mint "csodaszert". De, amint gondolom ezt te is tapasztalod, a világ rácáfol erre a történetre. Vagyis: nem ér semmit!!!!
2011. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazatok van, diéta-mozgás ez a TITOK! És csinálom is rendesen a magam által összeállított diétát, 2011 Január óta, lement 14kg, nagyon megvagyok elégedve, csak sajnos én is mint minden fogyókúrázó elérkeztem arra a pontra hogy elég lassan mennek már a kilók, ezért gondoltam kipróbálom ezt a készítményt. Igazából arra lennék még kiváncsi, hogy akkor a hivatalos oldalon ( www.easy-fit.eu ) a fórumba mik azok az iszonyatosan dicsérő kommentek? Talán az lehet a válasz rá, hogy aki szedi/szedte ezt a készítményt közbe odafigyelt a kajára és mozgot eleget, és amit leadott kilót azt betudta a készítmény hatásának. Szerintetek?
2011. aug. 7. 18:55
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Vagy ez a magyarázat, vagy "beépítet" emberkék fórumozgatnak.
2011. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 bix ***** válasza:
üzlet mindenek felett. arra alapoznak ezek hogy nem vagy tisztában hogy mi folyik a szervezetedben. mert ha képben vagy akkor kiröhögöd őket... ennyi. a vége tényleg lassabb, de megéri hidd el.
2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen lassabb, csak tudod igy hogy lement 14 kg, igaz hogy rettentő boldog vagyok, csak már egyszerűen szeretném a végét látni!!! :-) De sebaj, kitűztem célnak Január 10-et akkor lesz a szülinapom, és valami csini ruhába bomba alakal megünneplem valahol hihi! :-)
2011. aug. 7. 21:18
 7/25 anonim ***** válasza:

ha 14 kilót leadtál, és már a végefelé tartasz (tehát már nem lehet sok hátra), január 10 a határidő (és nem szept. 1..) akkor teljesen jó mentalitással dolgozol.


kérdés: ilyenkor nem lehet alakítani a CH bevitelen, hogy újra menjen a heti 0,5-1 kg fogyás?

2011. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát, figyelek eléggé a CH bevitelre, visszavettem belőle a diétám alatt elfelejtem abszolut a lisztet,kenyeret,csokikat,cukrokat és az egyéb szarságokat. Tényleg nagyon ritka h bekapok 2 kocka csokit, vagy egy kis falat sütit. Lehet, hogy tartanom kéne 1 mindenből bezabálós napot, és hátha beindul újra. :-)
2011. aug. 22. 11:04
 9/25 anonim ***** válasza:

hehe, nem hinném, hogy így menne.

amit viszont (nem hiszek, hanem tudok) az az, hogy ha valaki pénzt nem sajnál diétára, fogyásra, akkor magánedzőhöz megy. namost a mi (értsd itt a gyiken) magánedzőnk kedves Amigo úr, aki írta, hogy hétről hétre figyelni kellene a tápanyagbevitelre.


lehet újra kéne számolnod mennyire is van most szükséged, ráadásul a számolást is a gyakorlat pontosítja, ha X kcal energiát számolsz, de nem fogysz mellette, akkor ugye csökkented a ch bevitelt ~50g-mal.

ilyesmit próbáltál?

2011. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hm, még nem próbáltam. Igazából régen össze-vissza megettem minden szart, befeküdtem filmet nézni chipsel a tv elé. :-( Most ennek iszom a levét, de 2011.Jan. óta odafigyelek mit eszek és mennyit, inkább fehérjét eszek, felvágott,zöldségek,tojás,hal,túró,zsírszegény tej,sajt. Ezek teszik ki az étrendem nagy részét, na meg jöhetnek a gyümölcsök. Szóval elég kevés CH-t viszek be. Lehet csak türelmetlen vagyok! :-)
2011. aug. 22. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!