Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék segitséget kérni...

Szeretnék segitséget kérni mit ajánlotok amit az orvos is felirhat fogyokurás gyogyszert? Másként nem megy már probáltam

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel orvos írhatja fel, ezért jó lenne, ha az orvosddal egyeztetnél róla. Ő ismeri a betegségeidet, a szervezeted, ő tudja, hogy mi lenne megfelelő.
2009. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Reductil 10mg szedem nagyon jó nem érzek éhséget sőt nem kívánom még az édességet sem kb11óra körül veszem be és így este sem vagyok éhes.Vigyázz azért enni kell csak figyelj oda hogy mit.
2009. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot te aki szeded ezt a tablettát hány db van benne mennyibe kerül és egészségpénsztáron kártyára megvásárolhato-e mégegyszer tehát kösz
2009. ápr. 14. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Én interneten a pirulapatika.hu rendeltem 56db nem egész 11000ft-ért a kiszállítás ingyen vólt
2009. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző!És ez két havi adag persze a receptet postázni kell de ezen az oldalon minden segítséget megkapsz a rendeléshez csak regizni kell.Sok sikert.
2009. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és mennyi idö után hat a tabletta ma 5.dik napja hogy szedem még semmi hatás
2009. ápr. 22. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez furi, mert nekem már első nap elvette az étvágyam.Lehet hogy neked a 15mg-sal kellet volna próbálkozni?!
2009. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sok mindent kipróbáltam, de a legeredményesebb ez:


Reggelire gabonapelyhet eszek, amennyi jólesik.

Ebéd előtt beveszek egy mályvateakapszulát, salátát eszek valami husival, néha levest, megint csak bármennyit.

Utána csak gyümölcs, zöldség.

Közben ha éhes vagyok tejsavós italport szoktam fogyasztani. egyik nap 15-20 percet sétálok, másik nap30-40 perc laza torna. semmi kínzás.

A kapszula, ami semmi mesterséges anyagot nem tartalmaz,900 ft sincs, 30 szem.

Az italpor meg 1200 a Rosmannba.


2 hete keztdetem, 8 kilót fogytam.

2010. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az előző hozzászóló vagyok: tudom h orvosi készítményt kértél, de úgy gondolom, amig lehet, próbáljuk természetesen :)
2010. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
énis kűzkődőm a kilokal,má probáltam mindent,most a meizitangot szedem
2015. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!