Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hozzáértőket keresnék. A Full...

Hozzáértőket keresnék. A Full Burn kapszula összetétele ugye nem ártalmas az egészségre?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert L-tirozin is van benne, amit lehet ugyebár külön is kapni, de egy orvos ismerős azt mondta, eszembe ne jusson ilyet szedni, mert tönkreteheti a pajzsmirigyem. Mondanátok nekem véleményt az összetételről? Ha nem kell ilyesmitől tartanom, akkor megveszem. Már jó ideje diétázok (sok fehérje, kevesebb szénhidrát) + sport minden nap. Kiegészítésnek gondoltam, és hogy jobban bírjam a tempót. Nincs vérnyomás és szívproblémám sem (mivel ugye ez egy termogén hatású készítmény) Nagy feleslegem sincs, csak kb 5 kg, amit elég nehéz már leadni.

Egy adagra vonatkoznak az adatok, egy adag 3 kapszula.

L-karnitin L-tartarát:500 mg

Garcinia cambogia (60% HCA):500 mg

Zöldtea kivonat (90% polifenol):200 mg

L-tirozin:200 mg

Koffein:200 mg

Taraxacum officinale 20%:100 mg

Cinnamomum burmanii:100 mg

eserűdinnye:100 mg

Alfa liponsav:100 mg

Koenzim Q10:50 mg

Citrus aurantinum (95%):22 mg

Cayenne bors:20 mg

Krómium pikolinát:200 mcg


2011. aug. 25. 20:48
1 2
 1/13 Offthewall válasza:
Én már annyi hülyeséget hallottam orvosoktól, hogy ketté áll a fülem. Az 1 dolog, hogy tud ajánlani valamit náthára, de ha a termogén zsírégetőkhöz nem ért, nincs mit szégyelnie, csak üljön a szájára. :D ha nincs magas vérnyomás, vagy valami szív-és érrendszeri panasz, szedd nyugodtan.
2011. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

5 kiló felsleged van és fogyitablettát akarsz? na nee. kicsivel több sport és kemény diéta és máris le tudod adni. menj el konditermebe súlyzós edzésekre és csinálj fehérjediétát. tuti lemegy a felesleg 1-másfél hónapon belül. ilyen kis felesleg miatt ne kockáztasd az egészséged. egy orvos sem ajánlana 5 kg-ra fogyitablettát.

ha már annyira pénzt akarsz költeni vegyél rendes fehérjeport és vacsorára azt idd, na meg edzések után. sokkal többre mész vele.

2011. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Helyesbítek, én csak annyit szeretnék leadni. Átlagos alkatom van. Nem vagyok kövér, de vékony se. Amúgy van fehérjeporom, és használom is. És ennél keményebb diétát nem tudok tartani, mert akkor már az következne, hogy nem eszek semmit.

Tényleg semmi ilyen egészségügyi problémám nincsen:) De nem akarok fél évet várni, hogy lemenjen 5 kg, mert ugye kis feleslegből nagyon nehéz fogyni (tapasztalom..)

2011. aug. 25. 21:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Azon kívül jön a suli, képtelen leszek a sok tanulás mellett még több sportra időt szakítani, magyarán 1-1,5 óránál többet. Előző évben néha napi 20 percre is alig volt időm, sajnos nagyon jól be kell szeptembertől osztanom az időmet. :/
2011. aug. 25. 21:21
 5/13 anonim válasza:
Próbáld ki a Reform nevű tablettát. Én is azzal fogytam le. De persze, mellette diétázni is kell, éhség nélkül nem fog menni. Ha bírod, leadod. Ha nem megy semmiképpen akkor nullkalória, és egész nap ágyba fekve várod ki a végét. Kétnaponta le fog jönni egy kiló.
2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szó sem lehet róla, hogy ne egyek, sokat tanulok, mert most különösen fontos. Suli mellett még készülnöm kell az angol és a német felsőfokú nyelvvizsgára is, szóval ennem mindenképpen muszáj. Na meg a nullkalória semmire sem vezet..nem akarom visszaszedni a dupláját amit leadtam. Na mindegy, majd meglátom, hogy pontosan mi lesz. Még én sem tudom.
2011. aug. 25. 21:44
 7/13 Offthewall válasza:
Kedves idi@ta válaszoló! a reformmal nem lenne nagy baj ,de azzal, hogyha nem jön le súly, ne egyen és feküdjön egész nap.. így belassul az anyagcsere, legyengül a szervezet, lebontja az izomsejteket, mert a zsírt kezdi utóljára falatozni, ha "közbe nem szólunk" megfelelő edzéssel, kajával. Neked nem mondta a mikulás bácsi amikor hozta a Refit, hogy ha nem eszel megfelelően izom megy le és nem zsír? 2 nap alatt 1 kiló izmot leadni.. Én nem tudom nem tenném.
2011. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Offthewall válasza:
Egyél csak napi 6x ne túl sokat, de amennyi jól esik, persze ne kajáld túl magad. Étrendből csak lődd ki az egyszerű szénhidrátokat meg a telített zsírokat és voálá.
2011. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az tirozin egy aminosav, a fehérjék egyik alkotóeleme, semmi köze a pajzsmirigyhez, a pajzsmirigy-hormon neve tiroxin, elég érdekes, ha ezt egy orvos összekeveri. Semmi olyan nincs benne, ami káros lenne az egészségedre, az más kérdés, hogy tényleg hatásos-e.
2011. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: pontosan ezt csinálom:) Egy hónapja kb.

Van eredménye nyilván, de azért nem olyan sok:/

Utolsó: na ez az! Tudom én is, már anno egyszer utánanéztem. Én sem értem, azt olvastam hogy a tirozin ártalmatlan. Puff... nem értem ezt az orvost sem..:/

2011. aug. 25. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!