Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallott e már valaki a P57...

Moj kérdése:

Hallott e már valaki a P57 Hoodia fogyókúrás kapszuláról?

Figyelt kérdés
Próbálta e már ki valaki ezt a kapszulát, és mi a vélemény az eredményről?
2011. szept. 6. 10:24
 1/6 bix ***** válasza:
46%
a kereső tuti hallott már róla. kb 10.000 vele kapcsolatos kérdés van már fent
2011. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha lenne eredmény, nem lenne már kövér ember.

Szerinted?

2011. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Először is ,nem biztos,hogy mindenkinek a pénztárcája megengedi,hogy 5000ft-ot kiadjon bár bogyóért ha véletlen nem hat, meg minél több tapasztalatot , véleményt olvas az ember erről a termékről annál inkább el tudja dönteni,hogy vegye e vagy sem .

NEM?????

2011. szept. 7. 07:04
 4/6 bix ***** válasza:

de

a tapasztalatok azt mutatják hogy valakinek hat meg valakiken semmit. nincs semmire se garancia, én meg iszonyat szkeptikusan állok a témához...


ha hat akkor se vagy előrébb, csökken az étvágy, elvagy 5-600 kcal-al egy nap, bebukod az izmaidat, veszítesz egy csomó vizet, és utána persze zsírt égetsz. a végeredmény viszont olyan is lesz, sokan panaszkodnak hogy viszonylag alacsony súlynál is narancsbőrösek, meg hogyan lehetne feszesíteni, formálni... ha nem koplaltak volna akkor az izmok mérete nem csökkent volna drasztikusan, a fogyó végén a testzsír százalék alacsonyabb lenne, és lenne min kifeszüljön a bőr....


ha nem hat akkor meg értelem szerűen ott vagy ahol elkezdted...


az étvágycsökkentők alkalmazása akkor lehet jó döntés ha orvosi javaslatra extrém túlsúly leküzdése a cél. értsd 100+ kiló

2011. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

óóóóó

Értelek.

Én is kételkedem mindenben ezért nem ugrok bele azonnal minden hülyeségbe csak ha már ezerszer meg győződtem róla hogy jó vagy hatásos.

Köszönöm a válaszod. :D

2011. szept. 8. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem a tablettát és nem drága. A barátnőimnek bevált csak Én vagyok a kakukk tojás köztük.Étvágyukat csökkentette. Van aki 12 kg-nál tart a negyedik doboz tablettával. Mindenkinek másképpen reagál a szervezete.
2011. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!