Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos diétás por, zsírégető...

Hatásos diétás por, zsírégető szerek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg, ami 16 éveseknek is jó, és könnyen elérhető pl gyógyszertártban..
2011. szept. 26. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
NINCS! Gazdag vagyok és kövér, ha lenne bármi hatásos szer, amitől 10 perc alatt lehetne fél tonnát fogyni, akkor már megvettem volna és jó sovány lennék! Nincs más hátra, be kell látni, csak a diéta és az edzés hatásos.
2011. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó, de vannak egyéb oldalakon diétás porok, meg zsirégető szerek.. akkor azokat is csak úgy hülyeségből árulják a sok "okosnak" aki megveszi?:/
2011. szept. 26. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én carni-x 100000-et (zsírégetőt) használok edzések ellött és utánna ultra loss shaket-et iszom...Persze emelett helyesn táplálkozom és naponta 1.5-2 órát biztosan edzek! Ebből általában 1ó 20 perc a biciklizés a többi pedig torna..Igy 2 hét alatt lement 3 kg...
2011. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!