Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit fogyasztó tabletta...

SlimFit fogyasztó tabletta hatására lennék kíváncsi. Valóban jó, esetleg megosztanátok a tapasztalatotokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hatása: rendkívüli mértékben csökkenti a pénztárcád súlyát. Fogyasztó tabletták, zsírégető kezelések, alakformáló övek NEM LÉTEZNEK. Fogyni akkor lehet gyorsan és hatékonyan, ha rendszeresen sportolsz, egészségesen étkezel, és felesleges zsír meg cukor helyett a szükséges tápanyagokat juttatod a szervezetedbe. Az étvágycsökkentő tablettákat is felejtsd el, koplalással az izmaidat pusztítod, nem a zsírt. Ha jól akarsz kinézni, nincs más megoldás, csakis a sport és az egészséges étkezés. Ha valóban akarod, akkor tudsz rá időt és energiát szánni. És még a pénzed is megmarad...
2011. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...és a legfontosabb: akaraterő, önuralom! Melyik rosszabb: lemondani a finom csokiról vacsi után, vagy a boltban szégyenkezni, hogy nincs a méretedben farmer?
2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg, persze: 0.
2011. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
6%

20:30!

Igenis létezik fogyasztóeszköz.

Úgy hívják, kisbalta.

Nekem is van egy.

Egyszer elmehetek hozzád, és akkor úgy lefogyasztalak, hogy olyan leszel, mint a reklámban: magadra sem fogsz ismerni!

Lehet, hogy nem fogsz ezentúl tudni maratont futni, meg fogni a talicskát, de garantáltan lefelezem a kilóidat.

Benne vagy?

2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hali!én már kipróbáltam,pár hónapig szedtem,mellette hanyagoltam a zsíros kajákat,így sikerült 12 kilótól megszabadulni.csökkentette az éhségérzetemet,gyorsabb volt az anyagcserém.sztem annyira az ára sem vészes,ugyh csak ajánlani tudom.
2011. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
21:32, mi a problémád? Nekem szerencsére nincs szükségem fogyásra, mivel egészséges életmódot élek, de te valószínűleg a lusta csokizabáló disznók közé tartozol, ha ennyire érzékenyen érintett, amit írtam. Vagy esetleg a SlimFit marketinges csapatába... Szóval nem értem, miért is fáj neked az, hogy én a tabletták helyett a sportolást és az akaraterőt javaslom? Mi a gondod ezzel?
2011. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem elég jó tapasztalataim vannak a slimfittel kapcsolatban.4 hónapig szedtem,ezalatt fogytam le 9 kilót.sokkal jobban érzem magam a bőrömben
2011. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is jók idáig a tapasztalataim,én decembertől szedem, most 6 kilónál járok ami lement eddig.
2012. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!