Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyókúrás gyógyszereke...

Milyen fogyókúrás gyógyszereket ismertek amelytől a hasam eltűnik és nem leszek dundi?

Figyelt kérdés
Muszáj lefogynom!
2011. okt. 22. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Egyel megfeleloen, es mozogj.
2011. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de akkor is szeretnék valamit lefaragni a gyomromból már sok tornát meg diétát próbáltam de semmi nem vált be !!
2011. okt. 22. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Kitartoan, nem csak par napig-hetig kell, utana meg zaba.

Ha tenyleg nem megy, akkor lehet plasztikazni.

2011. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg csak nem normális dolgot csináltál.

ha szálkásítasz hónapokon keresztül, akkor nincs minek beválnia, csökkenni fog a testzsírod.

a kérdésre: vannak gyógyszerek, amelyek pl. elveszik az étvágyat. ezektől nem biztos, hogy zsírod kevesebb lesz, de pl. amíg nem eszel, addig izmot veszíthetsz. gyógyszerek, vagy drogok, legális forrásból ilyeneket nem kapsz, neked kell utána járnod.. de igazából semmi értelme, leírtam miért.

2011. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tornaaa :)

egél puffirizst ha mitm én csokit vagy édességet kivánsz a reggeli és az ebéd és a vacsi között egykét szelett az is segít

és sok vízet igyál :)

és mozogj :) hasra felülés hasspréé nah meg a futás hat :) és igaza van az elöttem szóloknak nem elég pár nap pár hét :/

2011. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne szedj semmiféle fogyast garantalo hulyeseget...egyszeruen kezdj feherje dietaba..nekem 3hét alatt 7,5kg lement fokeppen a hastájékbol, de olyan, h csak egy helyrol nem tudsz fogyni, ha dietazol akkor mindenhonnan fogsz fogyni egyarant..nezz tanna feherje dietanak..en ajanlom..ettol jobb nincs szerintem..nekem bevalt
2011. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez volt nekem is, akármit csináltam a hasamon a kis úszógumi, meg a combomon az a pár centi mindig ott maradt. Úgyhogy rákerestem a neten, kifejezetten erre a problémára, és ott találtam a 30days nevű étrendkiegészítőt, ami pont azt ígérte, amit szerettem volna. Mindig is ellne voltam ezeknek a "csodakapszuláknak" de úgy voltam vele, hogy egyrészt jön a nyár (mondjuk ez még tavaly volt), másrészt pedig mit veszthetek. Két és fél hónapig szedtem, és valóban eltűnten a fölös zsírrétegek, szóval én csak ajánlani tudom. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy mellette heti háromszor jártam futni, és nem tömtem magamba mindent, ami a kezem ügyébe került...
2011. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nuku cukor és tornaaa!!!
2011. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!