Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A lindaxa gyógyszerről szeretn...

A lindaxa gyógyszerről szeretnék kérdezni. 102 kg vagyok és ki szeretném próbálni. Mi szükséges hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés
Sport, diéta st. Köszönöm.
2009. máj. 4. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszerrel ne kísérletezz!

napi 4X1000mg l-karnitin 60 perc tempós sétával sokkal többet segít!

Csak persze akkor ha diétázol is mellé...

Magas fehérje, alaccsony szénhidrát áés zsr.

Semmiképpen sem 0 szénhidrát, hanem olyan kb 100-150g naponta.

2009. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 102 kg-nál szerintem már az orvos javaslata alapján felirathatod. Általában azok javasolják, hogy ne szedj semmit, akiknek max 10 kg súlyfeleslegük van...igen is ha van segitség éljünk vele! Én 100 kg-ról indultam (szülés után 6 hónappal), felirattam a Reductil-t, és 2 hét alatt 6 kg-ot fogytam tőle. Igaz odafigyelek a táplálkozásra is mellette mert anélkül nem ér semmit, önmagában a gyógyszertől ne várj csodát!És mozogni kell. Ekkora súlynál tökéletesen megmozgat és hatásos(!!!) a Norbi Duci-tréning.Nem kell benne ugrálni, jól megmozgat és zsirégető. 2-3 alkalom után érzed már a hatását a derekad körül elöször. Nem tudom hány éves vagy, ha 30 alatt akkor könnyebben megtudod csinálni az egész diéta mizzériát. ( én 35 vagyok) .A 2. gyerköcöm születése után ( 9 éve)gyógyszer nélkül fogytam le 15 kg-ot, 2 hónap alatt az elöbb emlitett módon. Most nem ment gyógyszeres segitség nélkül. Ha ésszel csinálod, nem lehet baj.Ja a Lindaxáról én is hallottam, nekem elöször a Reductilt irta fel a doki, mert azt ismeri. Állitólag az is hatásos, fórumokon olvashatsz róla. Ird be a google-be a nevét és kiad róla egy csomó infót. Sok kitartást! :)
2009. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Általában azok javasolják, hogy ne szedj semmit, akiknek max 10 kg súlyfeleslegük van..."


Mindegy hogy mennyi súlyfelesleged van attól még biológiailag ugyanolyan ember vagy mint a többi.

Ugyan úgy le tudsz fogyni, csak kicsit hosszabb idő alatt, sőt az elején még jóval gyorsabban is fogysz mint akinek kicsi a súlyfeleslege...

Próbáld ki a nordic walkingot, tulajdonképpen tempós séta az egész de a nagy súlyú embereknek a lehető legjobb dolog ami lézetik! heti 5X60perc tempós séta elégnek kell hogy legyen! A többi már a kaján múlik!

itt egykis segítség ha elolvasod és megérted akkor nem lesznek többet súlyproblémáid. Nagyon sok embernek bejött és szerintem ennél jobb kiindulóalap nincs is!

Íme: [link]

2009. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Nem azt irtam, hogy mások vagyunk akiknek több a súlyfeleslegünk. Azt irtam, hogy ha van segitség még hozzá orvosi kontroll alatt, akkor éljünk vele ha már tényleg nem megy másként.De az sem hatásos ha nem váltunk életmódot, változtatni kell az étkezési szokásainkon.Neked Kedves 3. válaszoló van súlyfelesleged? Mert ha lenne 30-40 kg akkor azt is tudnád, hogy ekkora súlynál nem tud az ember 60 percet intenziven mozogni, mindegy, hogy az egy tempósabb séta.Fokozatosság a lényeg ...
2009. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok. Köszönöm mind 2.knek a biztatást.Ez nagyon segít.31 múltam és 3 ével ezelőtt egy év allat sikerült leadnom 20 kg(iker terhesség), Norbi duci tréningel. most nem sikerült ezért próbálom a lindaxát.Vannak gerinc problémáim, ezért gyakorta nehéz még a mozgás is.De az első 30 perc tornán már túl vagyok. az a fránya izomláz. majd holnap rádolgozok.Még egyszer köszönöm a válaszokat. És várom a tapasztalatokat, diétákat.
2009. máj. 9. 16:00
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem akarok okosságokat mondani, csak leírom az én pici történetemet, és hogy miért kötöttem ki a Lindaxánál.

26 éves vagyok, 156 cm magas és 2 hónapja 103 kg voltam. Amióra az eszemet tudom duci vagyok. Kb. 6 éve kivizsgáltak. Hormonzavarom van. Akkor felírták nekem az Adimetet/Meforált, hogy segítsék a fogyást, ez felpörgeti az anyagcserét. Mellette végigcsináltam a 90 napos diétát és azt hiszem 75 kg-ra mentem le (3 hónap alatt 25 kg-ot fogytam). Lehet túl gyors volt, mert agyban nem változtam meg, ugyanaz a gátlásos kislány maradtam. 2-3 év alatt jött vissza a plusz. Megpróbáltam bogyók nélkül a 90 naposat. De azóta változott az életem. 1, másfél hónap után feladtam a fogyókúrát. Végül 2 hónapja elmentem az orvosomhoz és a tanácsát kértem. Ő ezt a gyógyszert javasolta (10 mg-os Lindaxa). Nem szentírás, hogy mindenkinek beválik. Én 2 doboz után most 95 kg vagyok. -8 kg. Örülök neki, hogy ma már létezik ilyen készítmény. Igen, rengeteg mellékhatása lehet. Nálam az első két hétben jelentkeztek: szájszárazság, székrekedés. De mára ilyen problémám nincs. Ha valakin 20-30 kg vagy annál több a felesleg és nincs kizáró ok, akkor szerintem éljen ezzel a lehetőséggel (természetesen orvosi felügyelet mellett). De senki se várja egyik napról a másikra a csodát!

2009. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyetértek részben az első hozzászólóval. Sztem is felesleges a gyógyszer, nagyon jó az L-carnitin,de sztem neki bőven mehet akár 6-8X1000mg(valamint személyes tapasztalat alapján ajánlom még az Alpha-burn-t),és nem kell 60 perc séta,bőven elég 30 max 40 perc tempós séta heti 3-4 alkalommal! De diéta nélkül nem fog menni!Ja és egy 102 kg-os embernek a 100-150 g ch(szénhidrát)nagyon kevés beleőrül,főleg ha mozog is mellette,nuygodtan lehet 200-250g(de ezt lehetőleg rizsből[100grizs=70g ch,zabpehyelyből[100gzh=56g ch] vagy esetleg krumpliból),és sok fehérjét ezt húsból(csirke-,pulykamell,halfilé)vagy protein turmixból,és rengeteg zöldséget(brokkoli,jégsaláta,paradicsom[kukoricát ne!!]. Így heti 1-2 kg fogyás várható(ha több az már izomból is megy és az nem olyan jó). Sok sikert hozzá!!! Remélem tudtam segíteni!
2010. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!