Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio Slim Duo, használ? Tapaszt...

Bio Slim Duo, használ? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Persze, hogy használ. Kevesebb pénzed marad kajára.
2012. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
OFF: szerinted, ha használna, akkor jelenne meg újabb és újabb csodabigyó a boltokban??? Több fogyiszer van már forgalomban mint ahány szál hajam van...
2012. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nekem volt ami anno bevállt,úgyhogy igen,van ami használ. egyszer próbáltam ki fogyiszert,akkor bejött.Most fogyi mellett gondoltam,hogy szednék valamit,ezért is tettem fel a kérdést...
2012. jan. 5. 15:06
 4/19 anonim válasza:

Én tegnap vettem meg és már be is vettem belőle délben és este.

Már eddig is kalóriaszegény étkeztem és tornáztam Rubint Rékára, gondoltam ezzel gyorsítom a fogyást.

A problémám vele, hogyha elhagyom a vacsorát (mivel fogyni szeretnék) akkor az esti tabletta mibe tud majd felszívódni? + nekem nagyon soknak tűnik napi 6 tabletta.

Tegnap este azért ettem egy kis husit salátával és evés közben bevettem az esti 4 tablettát. Előtte is egy kicsit rossz volt a gyomrom (mert light kólát ittam) de a tabletták után még jobban görcsölt. De ez lehet a kóla miatt is...

Ma úgy döntöttem, hogy délben csak 1 és este csak 2-t veszek be belőle, mert számomra riasztó a 6 tabletta naponta.

Viszont felmerült bennem, hogyha éjszakás vagyok, akkor ugye nem alszok éjszaka, akkor is este vegyem be a tablettát vagy reggel amikor elalszok?

+ negatív: nem volt a dobozban leírás arról, hogy milyen mellékhatásokat okozhat.

2012. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

12:34 elég nagy hülyeség hogy ki hagyod a vacsorát nemtudom ki majánlotta ezt neked:O,mellesleg ha sima cola helyett light colát iszol az még nem ásványvíz ha érted mire gondolok:D

Amúgy én inkább a BIO C.L.A.+T-t ajánlom arról már több tapasztalat van és elég jókat olvastam ezt meg még nem annyira ismerik az emberek.:)

2012. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
6 db tabletta naponta?! Nem egy ilyen egy olyan???
2012. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Kedves 18:01-es válaszoló!

Szerintem azt mindenki ismeri, hogy a vacsorát kihagyod - vagyis hogy este 6 után már nem eszem. Erre gondoltam.


Attól pedig, hogy light kólát ittam még tudom, hogy az nem ásványvíz. Természetesen nem iszom minden nap, csak pont az akkori egy különleges alkalom volt, amikor végre valami üditő-szerűt szerettem volna inni. Egyébként nem iszom, úgyhogy köszönöm a tanácsot!

2012. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Kedves 20:49-es válaszoló!


2-t délben és 4-et este, vagyis összesen 6-ot naponta!

2012. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Tegyük fel,hogy használ de a két hét után még nincs meg a várt hatás. Várjak(ha igen,mennyit?) a következő doboz szedésével???
2012. febr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 pöttöm pannyka válasza:
vitatkozás helyett inkább arról írnátok mi a tapasztalatotok... én most kezdtem el szedni persze visszafogott étrend mellett... hasmenés jelentkezhet , nálam elő is fordult az első pár napban de utána rááll a szervezeted:)
2012. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!