Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech super fat burner?...

Biotech super fat burner? Tapasztalat? Hány kg fogytál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el hátha segít diéta mellett, 1 hét alatt 2 kilo ment le, de nem ennek tudom be valószínű nélküle is lement volna...
2012. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
párom egy hónap alatt 10kg-ot fogyott, de ő keményen diétázott és sportolt mellette
2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én is odafigyelek, hogy mit eszek. Edzés naponta 30 perc.

A párod mennyit edzet v. mit sportolt? hány kapszulát szedett naponta?

2012. jan. 11. 21:13
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

én 8 kilót fogytam egy doboztól!!!


még diétázni se kellett!

2012. jan. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem is mozogtál? Mennyit szedtél és mikor?
2012. jan. 12. 10:42
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
5 szemet ettem naponta, 3 hét alatt mentek le a kilók. Mozogni nem mozogtam, az fárasztó.
2012. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
a párom azt hiszem 3 szemet vett be egy nap, 1-1.5 órát mozgott, súlyzós edzés, napközben evett egy zsemlés szendót, este meg ai otthon volt főtt kaja (a rendes adagjának a felét)
2012. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
25%
én nem ennék ilyeneket, nem tudjátok, milyen egészségtelen, mennyire károsítja a májat és a vesét, főleg a májat, mert ott vannak a zsírbontó enzimek. egy ismerősöm tetszeni kart a férjének, mert szülés után felszaladtak rá a kilók és sehogy se ment le - persze mozogni semmit nem volt hajlandó. Szedte ezeket a kapszulákat, nem tudom, hogy konkrétan ezt-e de az tuti, hogy zsírégetőt. - nemrég halt meg szegény májrákban 45 évesen!!!! Perzse ezzel nem ijesztgetni akarok, csak felnyitni a szemeteket, hogy marha drágán romboljátok az egészségeteket, futni kell biciklizni és úszni, a súlyzós edzés izmot növel, ezért nem biztos, hogy a legjobb fogyókúrás edzés, egyébként bármily hihetetlen a jó ga is nagyon jó. Szóval az egészség a legfontosabb és ezek a ki tudja miből van tabletták, kapszulák, hát... ti tudjátok!
2012. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Komolyan ennyire nehéz mozogni egy kicsit és nem disznó módjára zabálni? Aki egészségesen él, annak nincs szüksége ilyen sz*rokra. De ha túl lusta vagy ahhoz, hogy sportolj néha, akkor maradj inkább dagadt mangalica, úgysem segít rajtad semmi.
2012. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj nálam, hogy nincs kitartásom. Szóval futok én, biciklizek én, aerobikozom én, de csak 1 hétig intenzíven. Aztán felhagyok vele. :(
2012. jan. 14. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!