Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet kapni és mennyibe...

Nuh299 kérdése:

Hol lehet kapni és mennyibe kerül az Acai Berry thin fogyasztószer?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:08
 1/8 anonim válasza:

Egyszerű a kérdés:


[link]


Legközelebb a cipődet is bekötöm.

2012. jan. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Nézd csak:

mindjárt a találatok legelején:


[link]


Egyébként sosem értettem, hogy miért akar valaki ilyen szerekhez folyamodni.

Ha fogyni akarsz, mozogjál többet és egyél kevesebbet, de leginkább másféléket. Ha akkor sem fogysz, akkor vagy nem mozogsz eleget, vagy még mindig zabálsz, mint egy disznó.


Ezek a szerek a lusta, akaratgyenge embereknek való, akik elhiszik, hogy a sok munkát meg lehet spórolni annyival, hogy bevesznek egy bogyót.


Persze tudom, nem erre a válaszra számítottál, akkor fogsz majd örülni, ha valaki kigugliz neked egy táplálékkiegészítős webshopot, ahol le van írva az ára, meghogy milyen fasza dolog ez.

2012. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Annyit mondanék, hogy ha van egy kis eszed, nem veszel semmi ilyen hülyeséget.. majdnem 2 hónapja szedem, majdnem 20 000-Eft-t fizettem érte, a kértnél is jobban betartom a tanácsokat, napi 1000 kcl-t viszek be a szervezetbe, amit le is mozgok, elvileg vagy 20kgvan kéne könnyebb legyek.. nos 6kg-t fogytam.. azt sem a bogyónak köszönhetően, hanem a kitartásnak és az edzésnek. Ne a könnyű utat keresd, hanem a fárasztót és nehezet.. csak annak biztos a gyümölcse!
2012. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%

Szia. Én ugy tudom csak az interneten lehet megrendelni, van hozzá több oldal is amiket az előző hozzászólók be is linkeltek neked. Még annyit hozzá tennék az előző válaszadóknak főleg az elsőnek ,hogy ne halgass rá ha fogyókúrázni akarsz mindenképp vegyél valami teát, vagy táplálék kiegészítőt mert így lesz biztos, valakinél ugyanis az ,hogy nem eszik annyit és mozog eggyáltalán nem elég. A legjobb barátnőm több éve küzd a súlyfelesleggel és ő se szedett semmit egy nap volt olyan,hogy maximum:2 pirítóst evett meg egy almát és minden nap 1-2 órát tornázott 1 hónap után nagyon rossz állapotba került esett össze. És 1 kg- ot se fogyott.

A másik ok amiért jó szedni mert ugye jobban eltudod határozni magad,hogy de azért is mozgol és végigcsinálod mert rengeteg pénzt ki adtál érte ,hiába van akarat erőd ezzel jobban be bíztositod magad. Az Acai Berry Thin nem csak fogyaszt, hanem feltölt energiával ami nagyon jó a mozgás szempontjából! Valamint még szinte eggyáltalán nem leszel éhes ami az akarat erődben segít, és még ami nagyon jó ,hogy rengetek folyadékot fogsz fogyasztami, tehát az anyagcserédben is segít.

2012. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én vagyok az első hozzászóló, akire nem kell hallgatni.

Továbbra is fenntartom a véleményemet, hogy az akaratgyenge emberek placebója ez és nekik szükségük is van rá. Az nem zavarja őket, hogy hájasok, szuszognak, lötyög rajtuk a zsír, ezért nem tennének semmit. De ha kiadnak 20e ft-ot valami tápszerért, na az igen, az majd akaratban fogja őket tartani, nehogymár elbukják a zsét!


Azt meg senki ne mondja, hogy ha valaki nem zabál és mellette mozog, akkor nem lehet lefogyni. Nyilván nem két pirítóst kell enni egy nap (mert itt is egy nap alatt akarnak lefogyni, ami hülyeség, mert a rengő hájat sem egy nap alatt szedte fel/zabálta össze az illető). A kreténségre összeesés a válasz. A mozgás meg igenis el fogja égetni a szervezet tartalékaként felhalmozott zsírt. Ha az energiamérleg negatív (értsd: több energiát égetsz el, mint amennyit beviszel), akkor a tartalékok fogyni kezdenek. Fizikai törvényekről beszélünk, máshonnan nem nyer energiát a szervezet, fénnyel nem lehet táplálkozni (bár szükséges dolog).

Ez egy baromság. Még csak diétázni sem nagyon kell, csak mozogni. Ennyi a titka. Nem elkummantani, nem éjszakára bezabálni, mert "jajj, egész nap csak két pirítóst ettem",

és izzadni kell, ez a legfontosabb!!


De ez hülyeség, veszel valami bogyót/port/teát és az majd megoldja. Megadja a motivációt is és leég rólad a zsír, úgy, hogy ki sem kell kelned az ágyból!

Végülis nem rossz üzlet!


Az ilyen termékeket pedig kizárólag webshopról vásároljátok, és csakis olyat, amiről az orvosok még nem is hallottak (annyira forradalmi a szer). Vagy a tévéshopból rendeljétek, mert amik ott vannak, ahhoz a bolti áru nem ér fel!


Ja, most jut eszembe, nekem is van ilyen teám itthon, rendelhetsz tőlem, nem lesz olcsó, de legalább jobban motivál az ára!


És még egy fontos dolog:

Ha a böngésződ pirossal aláhúz egy szót, akkor kezdj el gyanakodni, hogy talán mégsem egészen jól írtad le. Vörösen kellett izzania a monitorodnak a sok aláhúzástól. Nem tudom, hol tanultál, de én nem léphettem volna következő osztályba, ha ilyen hitvány munkát adtam volna ki a kezemből!

2012. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az utolsó válaszoló jól leírta a lényeget. Még azt tenném hozzá, hogy - tényleg jóindulatból mondom - ne higgyétek el, hogy az Acai tabletta oldalán idézett vélemények, tapasztalatok, és fényképek ("Ez itt Béla, aki 20 kg-t fogyott 1 hónap alatt" c. műsor) valódiak. Ez a marketingjük (=csalás) része. Nehogy bedőljetek ennek a szemét módszernek.

2012. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtte kommentelő! te egy idióta vagy. egy igazi kretén. valóban placeboként hatnak ezek a gyógyszerek, de azért mert aki szeretne lefogyni, annak a kezdő löket kell. csak egy elindulás kell neki, hogy menjen. aki nem tudja, milyen az amikor nem tudsz lemondani az édességekről az mért szol bele? te mi a szarért okoskodsz? ez ugyan olyan mint a dohányzás.. semmivel sem másabb. de szívből remélem, hogy ha valaha valami problémád lesz az életben, ugyan ilyen lekezelő paraszt módon fognak neked segíteni. :)
2013. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm az őszinte válaszokat, és hozzátenném hogy nem fuldoklom a hájamban, csupán le akarok adni pár kgt.... A munkám sajnos nem engedi meg hogy fussak...stb 13,5 órás munkaidő mellett ez nme meglepő...
2013. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!