Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hihetetlen dolog történt, a...

Hihetetlen dolog történt, a két legjobb barátnőm október óta lefogyott (fejenként kb.10 kg-ot), és nagyon rosszul érzem magam a társaságukban, pedig amúgy kedvelem őket. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
[link] - Ezzel fogytak le. Én nem akartam használni, mert kuruzslásnak tartom, de fórumokon utánaolvastam és jónak tűnik. Szerintetek merjem elkezdeni?
2012. jan. 16. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

ezzel aligha fogytak, valószínűleg szexeltek vagy egyéb dolgot csináltak, nem gondolod hogy attól fogytak?


mindegy.. kalóriadeficitben voltak, így fogytak. kevés természetesebb dolog van. de te vajon miért is érzed rosszul magad a társaságukban?

2012. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ők is azzal fogytak le, miért tartod kuruzslásnak? Nem elegek ők, mint bizonyíték?


Ettől függetlenül szar az egész módszer.

2012. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Alapból jó amit írnak róla, de szerintem, ha amit melléírtak, hogy ne fogyassz fehér kenyeret, cukrot, zsírt, csak teljeskiőrlésű kenyeret, péksüteményt, fehérjét, zöldséget gyümölcsöt, nos ez önnmagában is azt az eredményt hozza. Ez a kapszula csak egy plussz. Szerintem enélkül is ha ezt betartod és legalább 2 l folyadékot fogyasztasz, neked is le fog menni. Fel a fejjel kitartás.
2012. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem enélkül is lehet fogyni elhatározás és kitartás függvénye az egész.

Állj neki te is egészségesen étkezni és mozogj valamit, legalább tornázz Rékára vagy ilyesmire. 1200-1300 kalóriával már lehet heti 0,5 kilót fogyni.

2012. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. aki nem próbálta ne állítson véleményt semmiről mert ku*vára irritáló (se erről se másról az életbe)


2. Olyan nem létezik hogy szedsz valamit és fogysz tőle, ha mellé diétázol akkor menni fog.


SOK SIKERT!

2012. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

magyarul nem létezik olyan, hogy szed valaki valamit, és attól fogy.

ergó ha valakinek egy csöpp esze is van, leírhatja a hülyébbeknek, hogy nincsenek fogyasztószerek.

amúgy kur.va irritáló hogy olyan idióták velem együtt élnek, akik fogyasztószerekben hisznek.

a vallásosságra még lehet kifogás, de a fogyasztószerekben hinni?

2012. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olyan szer nincs amitől fogysz ,de olyan van ami segíti a fogyást(bár szerintem abban is nagy része a placebo hatásnak köszönhető)
2012. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!