Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Superwell adiponix valóban...

Superwell adiponix valóban segít a fogyásban? Van mellékhatása? Vagy valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Segít de önmagában semmit sem ér úgy mint az összes többi sem. Mozgás, jó étrend és sok víz. Bármit akarsz is szedni ez kell ahhoz hogy érjen is valamit. Mellékhatása nincs max annyi hogy az elején inkább éhesebb leszel mivel felgyorsul az anyagcseréd. Erre oda kell figyelni hogy ne zabáld tele magad.
2012. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szedhetek belőle többet az előírt napi bevitelnél többet? van egyáltalán értelme, ha egy nap elcsúszok és többet eszek a kelleténél?
2012. febr. 2. 22:25
 3/3 anonim válasza:
Mozgás nélkül semmi sem úgy hat, ahogy reklámozzák. Hiába szedsz bármit, ha nem aktivizálod a tested. Én sem örülök ennek, de sajnos ez van. Minél kövérebb valaki annál kevésbé esik jól neki bármiféle testmozgás, ezt tapasztalatból mondom. Szedtem ezt a terméket, de diéta és mozgás mellett, így nem tudom, hogy vajon ez segített-e a fogyásban. Nem voltam kevésbé éhes. Mellékhatást nem vettem észre. 85-ről indulva, egy aktív hónap után 81 lettem. Többet vártam...
2012. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!