Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik az a fogyasztószer,...

Melyik az a fogyasztószer, amelyik tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szénhidrát és zsírmentes diéta, egyre több testmozgás. Kezdhetjük egy félórás gyaloglással.
2008. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Ami velem is csodát tett, és lefogytam fél év alatt 32 kilót az az Aloe Vera eredtei fogyókúrás termékei, és nem kell melettük éhezni. Én amióta fogytam ezzel foglalkozok, ha van kedved, és érdekel írj privát e-mailt!
2008. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

sziasztok!!!én azért érdeklődnék, hogy volt-e valakinek adipex-el valmilyen tapasztalata...

én azt hallottam, hogy nagyon hatásos...de van rossz oldala is...szóval várom a válaszokat :)

előre is köszönöm :)

xandrus :)

2008. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én Ligetszépe kapszulát szedtem ,fogytam is tőle de visszahíztam gyorsan, a dupláját.Semmi ilyet nem ajánlok!!!
2008. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami nekem bejött, azt egy Somogy megyei javasasszony ajánlotta. Ez pedig a komposztból préselt lé. Nem viccelek! Ősszel kitépkedem a paradicsomot, paprikát, futóbabot (nem az apró, hanem a nagyszeműt), málnát, és komposztálom. A komposztációs folyamat során természetesen levesesedés indul be, amit tavasszal leszűrök. A kapott levet felfőzöm, és lándzsás utifüvet teszek bele. Az így elkészült levet lehűtöm, hűtőbe teszem. Napi egy pohárral fogyasztok belőle étkezés előtt egy órával. 31 kilótól szabadultam meg így és már 10 éve nincsenek súlyproblémáim, teljesen egészséges vagyok.
2008. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!