Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedett már valaki SlimFit-et?...

Szedett már valaki SlimFit-et? Tapasztalatok vélemények érdekelnének!

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki szedett már ilyet! Diéta nélkül is használ, vagy használ-e egyáltalán?
2012. febr. 14. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Szia!

én már szedtem a slimfitet,én diéta nélkül szedtem és nekem sikerült lefogyni vele. 167 cm vagyok,és 94 kiló voltam mikor elkezdtem,most nem teljesen 3 hónapja szedem és most vagyok 82 kiló.nekem használt.

2012. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a francba már az ilyen idióta válaszolgatókkal mint te.. kedves utolsó...
2012. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ha egyszer ez az igazság hogy fogytam...tudod mennyi mindent kipróbáltam már? ez a szar legalább segített.te....majom...
2012. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a majom... Mert egészségesen táplálkozom, és mellé sportolok.. nahát és kééépzeld fogyok. Esetleg kipróbáltad ezt is? Vagy ez már meghaladta az elszántságod?


Te is meg a kérdező is azt hiszitek nagyon elszántak vagytok, pedig közlöm, hogy nem! Kipróbáltok mindenféle buta diétát ahelyett, hogy normálisan élnétek. Aztán ön-sajnálkozva megállapítjátok, hogy rajtatok már csak a csoda segíthet, és akkor jönnek az ilyen csodaszerek, mint ez sz@r..

2012. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Amúgyis azt írta a kérdező h csak az írjon aki szedte,ugyh vegyél vissza,mert nem hiszem h a te válaszaidra kíváncsi.egyébként meg képzeld műtötték a térdem és nem tudok eljárni edzeni.
2012. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én szedtem a slimet,én is fogytam vele különösebb megeröltetés nélkül egy hónap alatt 5 kilót.
2012. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 15.51-es válaszoló!

Nagyon ügyes vagy, hogy sportolsz, és rendbe tartod magad.

Agytornát is használhatnál, mert nem sikerült felfognod a kérdésben a felszólítást:"Csak az írjon aki szedett már ilyet!"

2012. febr. 18. 07:48
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók ! Azt szeretném kérdezni, hogy amikor abba hagytátok, akkor vissza jöttek-e a kilók?
2012. febr. 18. 07:50
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Agytornára nektek van szükségetek, akik azt hiszitek vannak csodaszerek. Egyébként már az is bizonyítja, agyi hiányosságaid, hogy nem fogadod el a tényeket. Holott legbelül Te is tudod, hogy ezek ártalmas, kamu bogyók, de nem akarod felfogni, ezért a felszólítás, hogy csak az írjon aki szedett is... De szedd csak, aztán majd jussak eszedbe mikor előjönnek a káros hatásai, ill. visszajönnek az esetlegesen ezzel a "csodaszerrel" leadott kilók (ami nem zsírból fog lemenni, hanem izomból)


Alapvető tényekkel sem vagytok tisztában arról, hogy is működik a szervezet. Ajánlott olvasmány: [link] (és ezt tényleg mindenféle rossz indulat nélkül ajánlom, hogy olvasgasd át mielőtt bármit is elkezdesz szedni)


Bár az egész oldal érdekes, számodra ez jelenleg ez a legfontosabb [link] #!fogyasztószerek

2012. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!