Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tanácsokat és tapasztalatokat...

Tanácsokat és tapasztalatokat kérnék! Ki milyen "fogyasztószert" használt eddig? és mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Elsősorban teákra,kapszulákra gondolok. de ha van jobb ötletetek,akkor az is érdekel

Értelmes válaszokat légyszi!


2012. febr. 25. 12:20
 1/8 anonim válasza:

Szia. A szűztea kapszulától olyan erős görcseim voltak, hogy a sürgősségin kötöttem ki!

A mályvatea használt, egy doboztól mínusz 3kg.

2012. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
edzés mellett mindegyik hatásos.ha a tv elött fekszel egyik se.
2012. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

12:30-as vagyok.

Természetesen megváltoztattam az étrendem, s mellette mozogtam is. Már nem iszok semmi löttyöt, egyszerűen tudatosan étkezem s mellette mozgok, persze így nem megy le heti több kiló, de nem lesz jojóeffektus sem.

2012. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *gin* ***** válasza:

én feltaláltam a legjobb fogyasztószert a világon :)


heti 3*futás és 1400 kcal-os diéta

2012. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Természetesen megváltoztattam az étrendem, s mellette mozogtam is. Már nem iszok semmi löttyöt, egyszerűen tudatosan étkezem s mellette mozgok, persze így nem megy le heti több kiló, de nem lesz jojóeffektus sem."

vagyis mályvatea nélkül is fogytál volna

2012. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves 12:38as. Milyen aranyos vagy hogy bemásoltad a szöveget! :)

Igen drága így van valószínű anélkül is fogytam volna!

2012. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Korpatabletta.


Amikor nagyon éhes vagyok, két étkezés között, akkor három-öt darabot bekapok, langyos vízzel. Így kibírom a következő evésig.

Evés előtt is leküzdök párat, így hamarabb jóllakok, és tovább marad a jóllakottság érzés is. Egy-egy tányér vagy leves után egyébként öt perc múlva már korog a gyomrom.

2012. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy edzenem egy ideig nem szabad, mivel nemrég volt egy kisebb műtétem (aztmost nem szeretném leírni,hogy mihogyan merre :) ) szóval,ez miatt nem erőltethetem meg magam ^^ de köszi a válaszotokat! :)
2012. febr. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!