Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos fogyasztószert ajánlan...

Hatásos fogyasztószert ajánlanátok a sporton kivül, mert az nem jött be nálam?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Diéta... De elöbb-utóbb megsínyled a sport hiányát, tapasztalat.

A fogyasztószereket meg felejtsd el, csak pénzlehúzásra jók...

2012. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Koplalás. De hidd el, az sem fog bejönni.
2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SzilKa ***** válasza:
A diéta ÉS a sport EGYÜTTESEN működik, egyik a másik nélkül nem igazán hoz tartós eredményt.
2012. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de inkább híztam. Már elegem van, hogy évek óta próbálkozom és semmi értelme. Asztmásan alig tudok futni és sportolni, allrgiás vagyok sok gyümölcsre és zöldségre, így diéta is nehézkes.
2012. márc. 1. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Fehérje domináljon és csökkentsd a szénhidrátot.

Nem kell gyümölcsöt enni, zöldségböl csak van olyan, amire nem vagy allergiás (én nem sportoltam, meg most se, itthon vagyok kisgyerekkel, és annál lustább vagyok sajnos, hogy este, mikor már alszik, elmenjek futni,vagy neki álljak tornázni, nagy hiba, de nemsokára talán lesz változás. De 15 kg-ot adtam le 10 hónap alatt, kcal és tápértékszámolással. Még van rajtam kb 7 kg plussz...)

2012. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Írtad, hogy inkább híztál... Az nagy valószínüséggel amiatt volt, hogy utána ugyanúgy ettél, mint elötte. Ebbe nagyon sokan beleesnek...
2012. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Oxytarmot és a Metabol Fortét tudom ajánlani, nekem ezek segítettek anno. A sport az nekem sem segített önmagában, de így együtt kombinálva (mármint az étrendkiegészítők+sport) sikerült elérnem az álomsúlyt.
2012. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem az adipex hatott!
2012. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A REG-ENOR a válasz.
2012. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Csutak_Balazs válasza:

Hidd el, hogy leginkább a mérsékelt mennyiségű kaja használ, ( már ha teljesen sport nélkül akarod). Igaz, hogy vannak akik hajlamosabbak a hízásra de kövér koldust még nem láttam. ez is csak úgy van mint a cigarettával, hogy erősen kell akarjad, hogy lefogyj.

Én konkrétan csak cigit hagyrtam el, de van olyan unokatestvérem aki 15ö-ről jött le 80-ra minden sport nélkül, igaz, hogy nagyon -nagyon keveset evett.

Ahhoz, hogy lefogyj valamivel kevesebbet kell enned, mint ami elég lenne az életben maradáshoz, így a szervezeted az elraktározott készletedből fogja pótolni. Vigyázni kell azonban, mert amikor elkezdesz kevesebbet enni akkor a szervezeted automatikusan takarékos üzemmódra fog kapcsolni és kevesebbtől is hízni fogsz. Ilyenkor még egy kicsit kell csökkenteni az adagot. A végletekig azért nem kell elmenni, inkább lassan kell csinálni. nagyon sok türelem és kitartás szükséges hozzá de a végeredmény megéri. Enni mindent szabad, minél változatosabb legyen az étrended csak éppen a felét edd annak amit eddig és ne csalj. A fő étkezések között enni tilos !

SOK KITARTÁST ÉS SIKERT KÍVÁNOK HOZZÁ !

2012. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!