Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit vélemények?

SlimFit vélemények?

Figyelt kérdés
Hatásos?És ha csak egy dobozzal szeretnék venni azt lehetne valami üzletben(tesco,auchan)?Valamit ott szeretnék ami hatásos,mert csak négy-öt kilótól akarok megszabadulni,de suli melllett sajnos képtelen vagyok egyedül.16 évesnek nagyon árthat ha csak kevés időre szeretné alkalmazni?Vagy tudok mondnai valamit ami árban olcsó,hatékony,egészséges és betudom valahol rendelés nélkül szerezni?Kiadják egyáltalán ennyi időseknek?
2012. márc. 3. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.énis 16 vagyok.Anyukám szedte egy ideig hát semmit nem ér..kb a falra hányt borsóval egyenlő.Csak annyi hogy egész éjjel nem tudsz tőle aludni és fáradt vagy.én a helyedben hagynám..:/
2012. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a sógornőmmel együtt kezdtük el szedni,mind kettőnknél szorulást okozott....Ő azt a diétát csinálta amit ajánlottak hozzá,én level diétát,szóval csak is a gyógyszer okozta a mellékhatást!A másik sógornőm meg pisilt tőle olyan szinten,hogy már inni sem mert.Ja a kilók maradtak:)Szóval szerek nélkül diétával kell lefogyni!!Én négy gyereket szültem mindig vissza tudtam fogyni(csak már kezdek kényelmesedni csábított a könnyű fogyás lehetősége)Te nagyon fiatal vagy egy kis oda figyeléssel gyorsan le tudsz adni 4-5 kg-ot:)
2012. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hali!nekem szerencsére nem voltak ilyen mellékhatások,mint amiket ti írtatok,nekem inkább jobb lett tőle az anyagcserém,nem volt szorulásom pl.

én 6 kilót lefogytam két hónap alatt.sztem árban sem rossz.én mást ezen kívül még nem próbáltam,ugyh nem tudok neked mást ajánlani

2012. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát én is próbáltam mólt nyáron,és nálam sem jelentkezett semmilyen mellékhatás.én 68 kg-ról fogytam 61-re 2 hónap alatt.többet nem is nagyon akartam fogyni,ugyh nekem használt.Szerintem egy dobozzal nyugodtan ki is próbálhatsz és meglátod h hogy hat,szerintem biztosan kiadják 16 éveseknek is.sok sikert a fogyáshoz! :)
2012. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én direkt azért kerestem a netről, mert sokkal kényelmesebb volt, akkor hozták házhoz amikor nekem alkalmas volt.szállítási díjat nem kellett fizetnem,mert 2 dobozzal rendeltem.sztem árban is jó,és fogyni is tudtam vele.mellékhatását nem éreztem egyáltalán.
2012. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 miklos.emese81 válasza:
Én mikor megrendeltem két nap múlva már hozták is,előtte felhívott egy futár hogy mikor jó nekem,mikor jöhet a csomaggal. Kb két hónapig szedtem,azalatt 7 kilót fogytam le.Árben sztem is jó,,ég belefér.sztem két három hónapig nyugodtan te is szedheted.
2012. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem egy hónap alatt lement 4 kiló,ugyh sztem neked is elég egy dobozzal.szerintem az ára is jó.
2012. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is használtam a slimfit-et, nekem is hatásos volt,2 hónapa alatt 9 kilót fogytam vele.Nálam sem volt semmilyen mellékhatás.
2012. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem is jó az ára és legalább házhoz hozzák akkor amikor én akarom.

én is elégedett vagyok vele,2 hónapja szedem és már 8 kilót fogytam.

2012. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!