Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Superslim fogyasztó tabletta...

Superslim fogyasztó tabletta jó? Tudom mozgás életmód váltás stb de térdprobléma miatt nem tudok rendszeresen, aktívan mozogni, ezért kellene egy kis plusz segítség.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 8. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mondjuk állandóan hogy mozgás életmódváltás meg stb mert irigyeljük tőled a plusz segítséget. Hanem azért mert plusz segítség nem létezik. Attól hogy valami neked kell az még nem azt jelenti hogy létezik is.
2012. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Működhet pszichikailag,mint placebo...deazért meg minek pénzt kiadni
2012. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz sportolni, változtass az étrendeden, pár dolgot kiiktatni, lecserélni másra, mértéket tartani. (tápérték számolás)

A semminél több és tutira többre mész vele, mint a kamu tablettákkal, amik csak a pénztárcát könnyítik.

2012. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ildike84 válasza:
Hoodia p57.Nekem ez vált be. És az ára sem veszélyes.Én napi kettőt szedek és nagyon sokat fogytam tőle
2012. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

A Hoodia étvágycsökkentő hatású, ezáltal kevesebb táplálék jut be, így fogyhat az ember.

Viszont ha valaki kényszerevő, vagy unalomból eszik, nassol, és nem azért, mert éhes, annak nem fog használni...

2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ildike84 válasza:
az előzőre válasz: 3-4 doboz bonbont v tábla csokit kivégeztem 1 óra alatt.Most a szekrényben van 1 hete.Szóval ha valaki nálam több édességet tud enni,azt megnézem.Azért is biztos hogy le lehet tőle fogyni mivel ha ránézel v megérzed a kaja szagát hányingered lesz tőle.A torkodon nem akar lemenni a kaja és mindenek rossz íze van.És vannak olyan napok amikor elfelejtek magamra figyelni és este a szédülés és fejfájás emlékeztet hogy még ma nem ettem semmit.És még ezek után is úgy kell legyömöszölnöm pár db kekszet vagy fél szelet szendvicset a torkomon.Szóval nekem ne mondja senki hogy ettől nem lehet lefogyni,vagy h nem szűkíti össze a gyomrot.És aki unalmában eszik,az is rosszul lesz az ételtől ha ránéz.1 pohár tejeskávétól úgy érzem magam mint amikor régen megettem 2tányér babgulyást jó sok kenyérrel és utána pár szelet sütit.
2012. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!