Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Dr....

Mi a véleményetek a Dr. Kelen-féle Fitness Slim zsírégető-karcsúsító gélről?

Figyelt kérdés

Használta már valaki? Használ, segít?

Folyamatos edzés és diéta mellett, természetesen!



2012. márc. 9. 21:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nem hiszek az ilyenekben ezért nem is próbáltam. De ha az edzést és a diétát rendesen csinálod az 1000x többet ér bármilyen csodacuccnál!
2012. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A csodacuccok is lehetnek hatékonyak, ha tudod hogy használd.Én régóta használom edzéshez a Dr. Kelen-es termékeket, és napi rendszerességű alkalmazással és mellette edzéssel hatékony tud lenni. Nem műcucc, amint az a hátulján is fel van tüntetve. Az edzés mellett ugyanúgy eszek mindent, nem vonom meg sem a kolbászt, sem a zsíros kenyeret :P Persze csak mértékkel, és nem minden nap fogyasztom őket. Nekem hatott :) Csak légy kitartó az edzéssel és minden jó lesz :)
2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
semmit nem ér.
2012. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én használom és nekem segít!

Dr Kelen: Nyugodtan ehet, alakja remek! :)

Persze mozogni is kell azért! :)

2013. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én is használom a Dr. Kelen zsírégetőt, minden este bekenem magam, illetve amikor tornázom, előtte feltétlen. Nekem használ.
2013. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!