Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tud olyan zsírégetőt ajánlani...

Tud olyan zsírégetőt ajánlani nekem valaki ami esetleg hatásos is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mozogni kell hozzá mozgok is meg az étrendre is figyelek de csak van olyan fogyasztószer ami segít egy kicsit! ha tud valaki ilyet írjon..
2012. márc. 12. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő mozgás mellett a zöld tea is segít a zsírégetésben, a kapszulák közül is sok tartalmaz zöld tea kivonatot.
2012. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mozgás nélkül nehéz,de ha nem eszel szénhidrátot vagyis csak délelőtt egy keveset akkor már mindenképp fogyni fogsz. ami nekem nagyon bevált az az Ulrta Loss. Bio-Tech termék. Rózsaszín doboza van,ez étrendkiegészítő,de a hatása végülis az hogy késő délután megiszod és nem vagy éhes,ugyanakkor benne van minden vitamin. De ha nagyon fogyni akarsz,nézz utána a káposzta leves kúrának,ezt én abbahagytam mert nagyon leszívta az energiámat de ezzel több tíz kilótól szabadulsz meg 3 hónap alatt. ez biztos egyik ismerősöm ezt használta, középkorú nő,30-40 kilókat adott le amikor már nagYON VISSZAHíZOTT. ITT IS A PROBLÉMA AZ MINT MINDEN MÁS GYORS FOGYÓKÚRÁNÁL, ha nem figyelsz utána több visszarakódik mint amennyi volt.
2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bocsi!!!! Ultra Loss :-)
2012. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a capsula de slabit jött be...
2012. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!