Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van itthon egy Sauna Belt...

Van itthon egy Sauna Belt Thermo Control "fogyasztó" övünk. Mire való ez pontosan? Tényleg fogyaszt? Használhatom szerinetetek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és rokonoktól kaptunk egy ilyen övet régebben, de már nincs meg a használati utasítása. Hogy kell egy ilyet használni? És szerintetek én kipróbálhatom?

A válaszokért előre is nagyon hálás vagyok!:)


2012. márc. 15. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

a lelkiismeret megnyugtatására való.

fogyasztó hatása nincs,mivel nem éget kalóriát.

külföldön be van tiltva,hogy fogyáshoz ajánlják,vagy bármilyen összefüggésbe hozzák a forgalmazását a fogyással,alakformálással.

2012. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha fáj a fülem,ráhúzok egy kispárna huzatot és ráfekszek.

másra nem jó,de erre nagyon.

2012. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *gin* ***** válasza:

fogyasztani nem fog.

viszont ahogy az előző írta, nekem fülfájásra, menstruációs hasgörcsre beváltak ezek a melegítőcuccok.

2012. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!:) Akkor majd, ha olyan problémáim lesznek, amiket felsoroltatok, akkor kipróbálom!:)
2012. márc. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!