Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slimfitről mi a véleményetek?...

Slimfitről mi a véleményetek? Mennyi ideig lehet szedni és ha abbahagyom nem hízom vissza? Nem lesz yo-yo effektus?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

újabb becsapás.

mivel nem fogyaszt,nem éget kalóriát,ezért jojót sem okoz,max élettanilag van jó hatása,de annak nincs köze a testzsír csökkentéséhez.

a jojó egyébként is akkor van,ha valaki a diétában csökkenti a fehérjét.

2012. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos én is nagyon csalódott vagyok, semmit se fogytam a Slimfittől, eddig egy dobozzal szedtem be, és mellette diétáztam. Attól tartok tényleg átverés. Sajnos edzeni most nem tudok, mert januárban eltörtem a lábam. Tavaly ilyenkor viszont két hónapon át minden nap futottam fél órát (nem többet) úgy hogy betekertem a derekam fóliába. 8 kilót fogytam. De amikor abbahagytam visszajött minden :(
2012. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én ugy 4 hónapig szedtem , sztem ennyi ideig nyugodtan lehet szedni.mondjuk nekem hatott a slimfit,én ezalatt az idő alatt 11 kilót fogytam le.már ősz végén abbahagytam és eddig nem jöttek vissza a kilók,igaz most rendszeresen sportolok is.
2012. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem érzem ugy h becsapás lenne a slimfit,mert én tényleg fogytam vele.7 kilót leadtam,és eddig nem híztam vissza semmit,igaz nem eszek meg bármit.sztem ha te is odafigyelsz a használata után is nem lesz visszahízás
2012. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kaszpeti79 válasza:
nekem egy éve volt egy balesetem és én sem tudtam edzeni,de nekem anélkül is sikerült vele fogyni.3 hónap alatt 9 kilót.nekem használt
2012. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem volt rossz tapasztalatom vele kapcsolatban,mellékhatását se éreztem és a 8 kilót le is adtam vele 2 havi adaggal.Azóta pedig tartom a súlyom.
2012. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!