Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatokat szeretnék a...

Tapasztalatokat szeretnék a Hoodia p57 kapszuláról? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Már olvasgattam pár véleményt itt az oldalon, és úgy látom nagyobb részt mindenkinek bevállt valamilyen szinten. Én 165 cm magas vagyok kb., és 63 kg. Körülbelül 7-8 kg-ot szeretnék leadni. Szerintetek menne ezzel a kapszulával? És ha sportolni is ( de csak egy keveset :D ) nekiállnék a szedése mellett, akkor mondjuk elég lenne 2-3 levél? Én erre gondoltam, hogy ilyet rendelek: [link] Szerintetek ez nem a hamisítvány?

Illetve mi az a spray, amiről sokan írnak itt? Arról még nem hallottam.

És végül még annyit, ha esetleg a fent leírtak alapján, tudna ajánlani valaki olyan kapszulát (vagy bármit), ami nekem jobban "illik", kérem tegye!

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!


2012. márc. 25. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. és még annyit szeretnék, hogyha én mondjuk naponta 1x eszem csak, akkor ugyanaz a hatás mintha szedném a kapszulát?
2012. márc. 25. 10:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a sprayt használtam, de nem csinált semmit, azon kívül hogy a szívemet és az agyamat felpörgette mint az állat.Éjjel 2-kor még vasaltam :DD Egyébként ez egy spray és a nyelv alá kell fújni, onnan nagyon gyorsan felszívódik.Akik ettől fogynak, vagy úgymond csökken az étvágyuk az csak attól van hogy qva drága és "ha már megvettem akkor ettől le kell fogynom" alapon koplalnak valamennyit!Én azt javaslom neked hogy ne vedd meg, hanem figyelj az étkezésre, és mozogj sokat.Azt hogy napi egyszer eszel azt pedig végképp felejtsd el!Én nem vagyok egy szakember hanem én is fogyni vágyó vagyok, pontosabban életmódváltó.Amit tudok azt innen mazsoláztam össze mert vannak itt nagyon rendes segítőkész és hozzáértő emberkék.A titok az anyagcsere felgyorsításban, a kalóriadeficitben, és a mozgásban rejlik.Egyél napi 5x keveset, minőségi kaját, délelőtt kevés szénhidrátot is délután sok fehérjét, és egész nap zöldségeket, kevés gyümölcsöt.Maradj a kalória igényed alatt és mozogj mindig egy kicsivel többet mint amennyit azt gondolod hogy bírsz!(fogodbírni nyugi!)

...és szép lassan de biztosan és tartósan eléred a célod!

2012. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ma kezdtem el szedni a hoodia p57 bogyót amit a neten lehet rendelni..én a mellékhatásokra vagyok kíváncsi,mert mióta bevettem az első szemet,baromi rosszul vagyok..:(
2012. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyártó azt írja nincs mellékhatása, de ez nem igaz!!!Élénkít, szapora pulzust okoz, magas vérnyomásban szenvedőknek nagyon nem ajánlott, és természetesen lehetnek egyéni reakciók is, mivel ez egy növényi(kaktusz) kivonat akár allergiás reakció is előfordulhat.A spray és a lágyzselatin tabl. egy és ugyan az.
2012. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportolni sokat kéne, meg ugye diétázni is és csak ezek után kell elmenni egy rendes étrendkiegészítőkkel foglalkozó boltba pl.: Egerben a lángsport vagy a biotech. Ott megmondod mit keresel és az eladó adni fog neked a problémádra valamit ami SEGÍT hogy a SPORTAL többet tudj leadni.
2012. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!